Artėjančių žiemos švenčių proga Vilniaus “Žalgiris” anksčiau nei įprasta suteikia galimybę įsigyti naujojo sezono abonementus!


Pradžiuginkite save ir savo šeimos narius puikia dovana po Kalėdų eglute – Vilniaus “Žalgiro” komandos 2015 metų sezono abonementu.
 
Metiniai abonementai į Lietuvos čempionų namų rungtynes prekyboje pasirodė antradienį (gruodžio 16 dieną), bilietų platintojos “Tiketa” kasose ir internetinėje svetainėje (www.tiketa.lt).
 
2015-ųjų metų sezonas Vilniaus “Žalgiriui” ir jo aistruoliams bus išskirtinis. Pastaraisiais metais vieną titulą po kito susižeriantys žalgiriečiai nuo šiol oficialiai tęs šlovingą legendinio “Žalgirio” istoriją ir tradicijas.
 
Stiprybės iš praeities pasisiemsiantys žalgiriečiai kartu su savo sirgalių bendruomene naujajame sezone sieks dar kartą apginti visus Lietuvoje iškovotus titulus bei nudžiuginti gerbėjus skambiomis pergalėmis Europoje.
 
Kitais metais “Žalgirio” laukia daugiau nei dvi dešimtys oficialių namų rungtynių Vilniuje, kurias palankiausiomis sąlygomis galima išvysti tik įsigijus metinį abonementą. Jo kaina be mokesčių sieks 120,85 Lt / 35 Eur.
 
Abonementų savininkai taip pat galės su 30% nuolaida įsigyti bilietus į Čempionų lygos atrankos varžybas bei išskirtine privilegija - pirmiesiems išsirinkti norimas vietas stadione dar iki prasidedant viešai prekybai bilietais į Europos turnyrus.
 
Vilniaus “Žalgiris” pristato ir būsimo sezono naujovę – galimybę įsigyti VIP abonementus, kurie leis mėgautis futbolu geriausiose stadiono vietose. Išskirtinis VIP abonementas taps jūsų komforto garantu už 345,28 Lt / 100 Eur.
 
Įprasti bilietai į vienerias Lietuvos futbolo federacijos organizuojamas rungtynes naujaisiais metais kainuos 13,81 Lt / 4 Eur. Rungtynių dieną jie brangs iki 17,26 LT / 5 Eur., tad metinis abonementas "Žalgirio" aistruoliams leis sutaupyti daugiau nei 50% savų lėšų. Abonementų turėtojams vienerių rungtynių kaina sieks mažiau nei 6 litus.
 
Šiemet įsigijusieji abonementus, jų korteles “Tiketa” kasose galės atsiimti po Naujųjų metų.
 
Abonementų savininkams sirgalių atributikos gamintoja “Ivega” suteiks išskirtinę 10% nuolaidą visam savo asortimentui.
 
Vilniaus “Žalgirio” abonementas – tai dalelė žalio ir balto stebuklo, kuriuo žalgiriečiai artėjančių gražiausių švenčių metu dalinasi su jumis.

 2015 METŲ SEZONO ABONEMENTAI