Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai nesulaukė sostinėje Gargdžų „Bangos“, todėl vietoje A lygos XXXVI turo mačo žaidė su „Pietų IV“ aistruoliais.


„Banga“ jau rungtynių išvakarėse informavo, kad neatvažiuos į Vilnių, ir savo sprendimo nepakeitė. Tad šeštadienio rytą LFF stadione buvo tik viena komanda - „Žalgiris“.

Vilniečiai susiskirstė į 3 ekipas ir skersai aikštės žaidė draugiškas rungtynes tarpusavyje bei su aistruoliais iš „Pietų IV“ tribūnos. Prie „Žalgirio“ futbolininkų šiame turnyre prisijungė ir treneriai Andrius Skerla bei Marekas Zubas.

Neoficialiais improvizuoto turnyro laimėtojais buvo paskelbti „Žalgirio“ aistruoliai, kuriems pavyko laimėti dvejas iš trejų žaistų rungtynių. Buvo žaidžiama po 25 min., o laiką kontroliavo „Žalgirio“ vartininkų treneris Artūras Ramoška.

Sprendimą dėl „Žalgirio“ ir „Bangos“ rungtynių oficialios baigties priims LFF Drausmės komitetas. Gargždų ekipa šį sezoną jau antrą kartą neatvyko į rungtynes (įskaičiuojant vieną atvejį dublerių čempionate), todėl „Bangai“ gresia griežtesnės sankcijos nei techninis pralaimėjimas.

„Žalgiriui“ turėtų būti įskaityta pergalė, lemsianti, kad sezoną vilniečiai užbaigs turėdami 84 taškus.

Priminsime, kad sostinės komanda šį sezoną laimėjo visus įmanomus titulus Lietuvoje - tapo čempione, LFF taurės ir Supertaurės laimėtoja.