Vilniaus „Žalgiris“ per Lietuvos čempiono titulą užtikrinusį mačą su Panevėžio „Ekranu“ pranoko varžovus pagal visus parametrus.


Sostinės ekipa kamuolį kontroliavo 65 proc. laiko, svečių - 35 proc. „Žalgiris“ surengė 115 atakų, atliko 26 smūgius vartų link (10 į vartų plotą), 3 kartus pataikė į skersinį, kėlė 8 kampinius. „Ekrano“ sąskaitoje - 63 atakos, 6 smūgiai vartų link (1 - į vartų plotą) ir 1 kampinis.

Naudingiausiu vilniečių žaidėju po pertraukos vėl tapo Linas Pilibaitis. „Žalgirio“ 77-asis numeris prie pergalės prisidėjo 2 įvarčiais ir iš viso surinko 257 taškus. Artūro Žulpos sąskaitoje 196 taškai, Jakubo Wilko - 197.

Daugiausia perdavimų sostinės ekipoje atliko D. Šemberas (80), o pagal perdavimų tam pačiam žaidėjui kiekį itin išsiskiria Andro Švrljuga. Kroatas net 23 kartus siuntė kamuolį J. Wilkui.

Taiklumu per rungtynes su „Ekranu“ išsiskyrė A. Žulpa ir L. Pilibaitis. Abu žalgiriečiai iš 4 bandymų 3 kartus pataikė į svečių vartų plotą. Be to, A. Žulpa daluvavo net 9 oro dvikovose ir 8 jas laimėjo. G. Freidgeimas ir A. Švrljuga laimėjo 5 iš 6 oro dvikovų.