Paaiškėjo septyni LFF taurės turnyro ketvirtfinalio dalyviai.

lff.lt

Prie Marijampolės „Sūduvos" ir Alytaus „Dainavos", spalio 1 dieną prisijungė VMFD „Žalgiris", Klaipėdos „Atlantas", „Klaipėdos granitas" bei staigmenas pateikę Kauno „Spyrio" ir Vilniaus „Prelegentų" klubai.

Ketvirtfinalyje - I ir III lygų komandos

Trečią vietą LFF I lygoje užimantis „Spyris" aktyviai pradėjo susitikimą su „Šiauliai", tačiau nesugebėjo įvarčiais užbaigti savo kombinacijų. Svečiai rečiau lankydavosi prie varžovų vartų, tačiau per pagrindinį laiką sukūrė dvi grėsmingas progas, kurias įvarčiais galėjo užbaigti Stjepanas Babičius ir Agnius Juozapaitis.

Pratęsimo metu abi komandos žaidė budriai gynyboje ir rezultatas liko 0:0. Nervingos baudinių serijos metu taiklesni buvo kauniečiai. Jie triumfavo 7:6.

Sensacija tapo VRFS III lygos atstovų „Prelegentų" pergalė 1:0 prieš praeito sezono LFF taurės turnyro finalistę Gargždų „Bangą". Kelis buvusius Lietuvos rinktinės futbolininkus turinti sostinės komanda pademonstravo savo patirtį ir sugebėjo įsiveržti į priekį įpusėjus antrajam kėliniui po Mariaus Babravičiaus įvarčio. Rungtynių pabaigoje pavargusius „Prelegentus" puikiai išgelbėjo Tomas Pocius - „Bangai" teko baigti pasirodymą.

Titulo gynėjai ir klaipėdiečiai nesuklupo

Vilniaus „Žalgiris" sėkmingai startavo 2014-2015 m. žygyje dėl LFF taurės. Po nerezultatyvaus pirmojo kėlinio, vilniečiai pradėjo labiau spausti varžovus ir kombinaciją dešiniu kraštu vainikavo Andriaus Veličkos įvartis į pustuščius „Ekrano" vartus. Panevėžiečiai stengėsi aktyvinti žaidimą puolime, tačiau nesusitvarkė su gynybinėmis užduotimis, už ką juos nubaudė Linas Pilibaitis bei Mantas Kuklys - 3:0.

„Klaipėdos granitas" po pergalės 2:0 prieš Pakruojo „Kruoją", pratęsė medžioklę dėl trofėjaus. Uostamiesčio klubui įvarčius pirmajame kėlinyje pelnė Rytis Pilotas.

„Atlantas" sostinėje po pratęsimo 3:1 eliminavo III lygos Vilniaus RFS lyderį „TAIP". Vilniečiai pirmavo po ankstyvo Andžej Vilkickio įvarčio, tačiau netrukus rezultatą išlygino Lukas Baranauskas. Per likusį laiką komandos įvarčių nepelnė, tad prireikė pratęsimo. „Atlantui" pergalę garantavo Donato Naviko ir Roko Krušnausko tikslūs smūgiai.

Paskutinis LFF taurės turnyro ketvirtfinalio dalyvis - „Mostiškės" ar Kazlų Rūdos „Šilas" - paaiškės spalio 4 d. vakare sostinės „Fanų" stadione.