„Žalgirio“ vyriausiasis treneris Marekas Zubas prieš rytojaus rungtynes su Zagrebo „Dinamo“ teigia, kad svarbu galvoti ne apie būtinybę laimėti 3:0, o apie pirmąjį įvartį.


„Noriu pakartoti žodžius, kuriuos sakiau prieš pirmąsias rungtynes. Norėjau, kad išsaugotume galimybes patekti į kitą etapą iki antrųjų rungtynių namie. Manau, tokią galimybę mes turime, - atsakomojo mačo išvakarėse kalbėjo M. Zubas. - Aišku, geriau yra pirmąsias rungtynes pralaimėti 0:1 nei 0:2. Arba sužaisti lygiosiomis. Vis dėlto aš manau, kad turime didelę galimybę patekti į kitą etapą. Mums bus svarbu maksimaliai pasinaudoti savo stadiono pranašumu. Tikiuosi, kad jis bus pilnas.“Pasak trenerio, „Žalgirio“ ir „Dinamo“ dvikovoje Zagrebe buvo sužaistas tik pirmasis kėlinys.

„Šiuo metu yra rungtynių pertrauka, o mūsų varžovai pirmauja 2:0. Esame pasirengę antrai dvikovos daliai, - sakė „Žalgirio“ strategas. - Detaliai išanalizavome pirmąsias rungtynes, dabar jau tiksliai žinome, su kokia komanda žaisime. Mano nuomone, nugalėtojo klausimas vis dar yra atviras. Norime kovoti ir suteikti savo aistruoliams gerų emocijų.“

M. Zubas teigė, kad komandos starto sudėtis, lyginant su maču Zagrebe, tikriausiai keisis, tačiau tai nėra svarbiausias dalykas.

„Svarbu yra pakeisti ne vieną ar kitą žaidėją. Svarbiausia yra tinkamai pakeisti mūsų žaidimo strategiją, - sakė futbolo specialistas. - Mes turime du įvarčius savo tinkle, todėl turime rinktis labiau atakuojančio stiliaus žaidimą, labiau rizikuoti. Atitinkamai keisis ir mūsų sudėtis. Vakare dar aptarsime galimą komandos sudėtį su trenerių kolektyvu.“

Pasak „Žalgirio“ trenerio, jo auklėtiniams rytoj bus svarbiausia pelnyti pirmą rungtynių įvartį.

„Tai yra svarbiausia mūsų užduotis. Nereikia iš karto galvoti, kad turime laimėti 3:0. Jei įmuštume pirmi, padėtis aikštėje visiškai pasikeistų. Tikiuosi, kad nutiks būtent taip. Tai yra rungtynių raktas ir tai nėra paslaptis. Turime tikėtis sėkmės bet kokioje situacijoje - rengdami ataką, atlikdami baudos smūgį ar kampinį. Mūsų tikslas yra įmušti pirmą įvartį jau pirmajame kėlinyje“, - kalbėjo treneris.

„Žalgirio“ ir „Dinamo“ pirmoji dvikova Zagrebe baigėse šeimininkų pergale rezultatu 2:0. Atsakomasis mačas Vilniuje vyks antradienį (21 val.). Bilietais į rungtynes prekiauja „Tiketa“.