„Žalgirio“ gynėjas Georgas Freidgeimas sako, kad rytojaus rungtynės su Zagrebo „Dinamo“ bus kitokios - vilniečiai žais labiau atakuojantį futbolą.


„Šios rungtynės bus visiškai kitokios nei Kroatijoje. Išvykoje žaidėme atsargiai, o dabar nebeturime, ką prarasti, - kalbėjo futbolininkas. - Nežadame lėkti strimgalviais į ataką, bet prižadame žaisti labiau atakuojantį futbolą. Mums reikės įvarčio, todėl labai svarbu įmušti pirmą įvartį. Jei pernai šioje aikštėje krito Poznanės „Lech“, manau, šiemet galime tą patį padaryti su Zagrebo „Dinamo“.

Gynėjas tvirtino, kad „Žalgirio“ futbolininkai prieš rytojaus dvikovą yra nusiteikę optimistiškai.

„Zagrebe antroje rungtynių dalyje praleidome įvarčius ir nelabai turėjome laiko atsitiesti. Dabar turėsime 90 minučių ir per jas parodysime viską, ką galime“, - žadėjo G. Freidgeimas.

 
 
Paklaustas apie Vilniaus ekipos naujokus Adi ir Semirą Kerlą, gynėjas teigė, kad jie puikiai įsiliejo į komandą.

„Negirdėjau jokių nusiskundimų, - sakė G. Freidgeimas. - Su Semiru turėjome pakankamai laiko susižaisti. Kiekvieną dieną treniruojamės, žinome, kaip kuris žaidžiame, koks kurio stilius. Nėra nesusipratimų aikštėje, kad nesutartume, kuris turėjome siekti kamuolio. Aikštėje svarbu bendrauti, mums problemų nekyla.“

„Žalgirio“ ir „Dinamo“ pirmoji dvikova Zagrebe baigėse šeimininkų pergale rezultatu 2:0. Atsakomasis mačas Vilniuje vyks antradienį (21 val.). Bilietais į rungtynes prekiauja „Tiketa“.