„Žalgirio“ krašto saugas Jakubas Wilkas įsitikinęs, kad vilniečiai rytoj gali pasiekti teigiamą rezultatą per Čempionų lygos atrankos rungtynes su Zagrebo „Dinamo“.


„Pirmosios rungtynės Zagrebe mums nebuvo geros, tačiau Vilniuje savo aikštėje, prie savo žiūrovų stengsimės juos nugalėti, - sakė legionierius. - Žinome, kaip reikia žaisti su „Dinamo“. Tikiu savo komanda ir manau, kad rytoj galime sužaisti labai geras rungtynes bei patekti į kitą Čempionų lygos etapą.“

„Žalgirio“ 10-asis numeris tvirtina, kad laimės vilniečiai turėtų ieškoti aikštės kraštuose.

„Žaisime namie ir mums reikia pulti. „Dinamo“ gynėjai nėra prasti, bet jų krašto gynėjai dažnai labai aktyviai jungiasi į atakas ir mums atsiveria erdvės kraštuose. Galime sukurti progas įvarčiams pelnyti, jei tuo pasinaudosime“, - sakė J. Wilkas.

 
 
Futbolininkas teigė, kad jis ir kiti „Žalgirio“ saugai turi labiau padėti atakos smaigalyje rungtyniaujančiam puolėjui Adi.

„Adi yra naujas žaidėjas komandoje. Jis yra patyręs vaikinas, žaidė Japonijoje, Rumunijoje ir tikrai žino, kaip reikia žaisti futbolą. Vis dėlto atakos smaigalyje jis yra vienas, todėl jam reikia krašto ir vidurio saugų pagalbos. Vienam kažką nuveikti priekyje yra sunku“, - taip į žurnalistų klausimą apie komandos brazilą atsakė lenkas.

„Žalgirio“ ir „Dinamo“ pirmoji dvikova Zagrebe baigėse šeimininkų pergale rezultatu 2:0. Atsakomasis mačas Vilniuje vyks antradienį (21 val.). Bilietais į rungtynes prekiauja „Tiketa“.