Saugas iš Rusijos ir Prancūzijos pilietybę turintis puolėjas tapo paskutiniais Vilniaus "Žalgirio" pirkiniais prieš prasidedant A lygos sezonui. Kamerūnietis puolėjas L. Djimgou grįžta į Ispaniją.


Vakar (03. 18), paskutinę žaidėjų registracijos A lygai dieną, VMFD „Žalgirio“ puolimo grandį sustiprino du futbolininkai. Su sostinės komanda sutartis pasirašė puolėjo ir saugo pozicijose rungtyniaujantis Pavel Komolov iš Rusijos bei Prancūzijos ir Serbijos pilietybes turintis puolėjas Goran Jerkovič.

21-ąjį gimtadienį prieš savaitę atšventęs rusas P. Komolov atvyko iš Sankt Peterburgo „Zenit“ dublerių komandos. Su ja puolėjas praėjusiais metais triumfavo Rusijos dublerių lygoje ir buvo komandos kapitonas. Į VMFD „Žalgirio“ peržiūrą P. Komolov atvyko prieš tris savaites. Per 3 draugiškas rungtynes saugo pozicijoje rungtyniavęs žaidėjas įmušė vieną įvartį.

Tuo tarpu 23 metų G. Jerkovič parašą ant sutarties su „Žalgiriu“ padėjo nesužaidęs nei vieno kontrolinio mačo. Vėlų antradienio (03. 16) vakarą į Vilnių atskridęs kairiakojis puolėjas dalyvavo dvejose „Žalgirio“ treniruotėse, o sėkmingai praėjęs medicininį patikrinimą su Vilniaus komanda sukirto rankomis.
Prieš atvykdamas į Lietuvą G. Jerkovič rungtyniavo Belgijos antrojo divizijono Charleroi „Olympic“ (18 rungtynių - 8 įvarčiai) bei gimtosios Prancūzijos A.S. Lyon Duchere (44 rungtynės – 28 įvarčiai) ir A.S.Cannes (2 rungtynės – 0 įvarčių) komandose.

P. Komolov ir G. Jerkovič tapo paskutiniais Vilniaus „Žalgirio“ žaidėjais, papildžiusiais komandą prieš prasidedant 2010 metų sezonui.

Tris savaites su žaliai-baltais sportavęs kamerūnietis puolėjas Lionnel Djimgou artimiausiu metu bus priverstas palikti Vilnių. VMFD „Žalgiris“ iš paskutiniojo L. Djimgou klubo Ispanijoje „Alicante“ taip ir nesulaukė paleidžiamojo rašto.