Čekijos pirmenybių 29-ojo turo rungtynėse Manto Kuklio ir Egidijaus Vaitkūno atstovaujamas Prahos „Bohemians 1905“ klubas svečiuose itin svarbioje dvikovoje susitiko su „Jablonec“. Po atkaklios ir kaip reta dramatiškos kovos „Bohemians 1905“ šventė pergalę rezultatu 2:1.

Paulius Jakelis, futbolo.tv

Mačą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie kėlinio pabaigoje (41 min.) išsiveržė į priekį 1:0 ir svečius iš sostinės pastatė į itin keblią padėtį. Vis tik rankų „Bohemians“ nenuleido ir 61-ąją minutę Rada atstatė pusiausvyrą 1:1. Tai buvo lyg gaivaus oro gurkšnis, įkvėpęs lietuvių klubą ir toliau kautis dėl pergalės.

Mačo pabaiga artėjo, o rezultatas nesikeitė. Šeimininkų sirgaliai jau neabejojo, kad lygiosios bus kišenėje, bet tada Mantas Kuklys per pridėtą laiką atliko puikų perdavimą komandos draugui, po kurio skerso perdavimo ir sumaišties baudos aikštelėje krito lemiamas, antrasis Rados įvartis – 2:1!

M. Kuklys šį kartą žaidė be keitimų ir buvo viena pastebimiausių figūrų aikštėje. Lietuvis svariai prisidėjo ir prie lemiamo įvarčio. E. Vaitkūnas buvo išleistas į Lietuvos rinktinę, tad dvikovai registruotas nebuvo.

Iki Čekijos pirmenybių sezono finišo likus vienam turui „Bohemians 1905“ pakilo iš iškritimo zonos ir tarp 16 komandų žengia 14-oje pozicijoje.

Futbolo.TV po rungtynių susisiekus su M. Kukliu, šis pasidžiaugė pergale.

„Tikrai smagu rungtyniauti. Susitikimas buvo sunkus, bet tokia pergalė labai džiugina, ji mums – labai svarbi“, - kalbėjo trenerių pasitikėjimu su kaupu pasinaudojęs lietuvis.