Gynėjas G.Freidgeimas oficialiai tapo „Žalgirio“ nariu


VMFD „Žalgirį“ papildė Georgas Freidgeimas. 23 metų gynėjas perėjo iš „Šiaulių“ klubo.

„Gavęs „Žalgirio“ pasiūlymą, ilgai nedvejojau. Džiaugiuosi, kad žaisiu komandoje, kuri sau kelia pačius aukščiausius tikslus. Buvo galimybių išvažiuoti į užsienį, bet „Žalgirio“ pasiūlymas buvo labai patrauklus. Šiame klube matau perspektyvą ir galimybę tobulėti“, - sakė G.Freidgeimas.

Kaip priėmė komanda, ar sunku būti „naujoko kailyje“?

Komanda labai gerai priėmė, daugelį žaidėjų pažinojau anksčiau, todėl nebuvo sunku adaptuotis ir surasti bendrą kalbą. Visi labai draugiški, komandoje – gera, „šilta“ atmosfera. Vilniuje jaučiuosi puikiai. Papildomas stimulas žaisti Vilniuje buvo ir tai, kad studijuoju Vilniaus universitete ekonomiką, šiais metais man paskutiniai studijų metai.

Pernai žaidei „Vėtros“ ir „Šiaulių“ ekipose ir teko rungtyniauti prieš „Žalgirį“, gali palyginti šių ir praėjusių metų „Žalgirį“?

Pernai niekas nesitikėjo, kad į A lygą sugrįžęs „Žalgiris“ iškart taps prizininku. Komanda – ambicinga, turinti charakterį ir savitą braižą, dar pasipildysim naujais žaidėjais, todėl manau, kad šiais metais „Žalgiris“ bus stipresnis. Treneris kelia tikslą užimti aukštesnę vietą negu pernai. Manau, kad esame pajėgūs kovoti dėl čempionų titulo.

Draugiškas rungtynes su „Daugava“ pradėjai krašto gynėjo pozicijoje, vėliau buvai perstumtas į vidurį. Kurioje pozicijoje tau pačiam labiau patinka rungtyniauti?

Man labiau patinka žaisti dešiniame krašte, nes tada galiu pasijungti į komandos puolimą. Bet jei treneriai galvos, kad esu naudingesnis centre, man nėra skirtumo kur žaisti. Kur treneriai matys man vietą aikštėje, ten ir žaisiu. Svarbiausia – komandos interesai ir rezultatai.

Savo karjerą „FC Vilnius“ klube pradėjęs G.Freidgeimas vėliau išvyko į Lenkiją ir rungtyniavo Lodzės LKS komandoje. Pernai grįžęs į Lietuvą gynėjas žaidė „Vėtros“ ir „Šiaulių“ ekipose. Lietuvos jaunimo U-21 rinktinėje G.Freidgeimas yra sužaidęs 7 rungtynes.