Sezonui besiruošiantys žalgiriečiai antradienį 15 valandą žais antrąsias draugiškas rungtynes Kipre su Lubino „Zaglębie“.


„Dvikova su Lenkijos ekipa – pasirengimo Lietuvos futbolo čempionatui dalis.


Ruošdamiesi pirmenybėms treniruojamės, laikomės numatyto plano, žaidžiame draugiškas rungtynes.
 

Kiekviena akistata pasirengimo cikle – išbandymas futbolininkams“, - prieš antradienio rungtynes sakė „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Marekas Zubas.
 

Vilniečių vairininkui susitikimas su gimtosios šalies klubu taps puikia galimybe eksperimentuoti komandos sudėtimi, pasižiūrėti, ko verti ekipos senbuviai ir naujokai.
 


„Dabartiniu laikotarpiu svarbiausia sukomplektuoti stiprią komandą. Draugiškose rungtynėse išbandome naujus futbolininkus, keičiame jų pozicijas. Kiekviena dvikova – tai puiki galimybė žaidėjams parodyti savo galimybes“, - teigė vilniečių strategas.
 

Lietuvos čempionų vyriausiasis treneris mano, kad Lubino „Zaglębie“ – tinkamas varžovas „Žalgirui“.
 

„Gerai pažįstu šį Lenkijos klubą, nes su jo treneriu ilgą laiką teko dirbti. Tai stipri komanda, kuri tarpsezoniu susiduria su tomis pačiomis problemomis kaip ir mes.
 

Varžovų ekipa pasipildė naujais žaidėjais, sustiprino savo sudėtį. Lubino klubas bando sukomplektuoti gerą komandą, kad galėtų išlikti aukščiausioje Lenkijos lygoje.
 

Mums tai geras varžovas. Tikimės įdomių rungtynių“, - sakė M.Zubas.
 

Lubino „Zaglębie“ (17 taškų) Ekstraklasa pirmenybėse užima 14 vietą ir yra per plauką nuo iškritimo. Ji dėl geresnio įvarčių santykių turnyrinėje lentelėje lenkia tiek pat taškų surinkusią Bielsko Bialos „Podbeskidzie“. 15 taškų turinti Lodzės „Widzew“ užima paskutiniąją 16-ąją vietą.
 

Lubino ekipoje prieš keletą metų žaidė Lietuvos nacionalinės rinktinės puolėjas Darvydas Šernas.