„Pietų-IV“ komanda laimėjo ketvirtą fanų čempionatą iš eilės


Savaitgalį Vilniuje vyko tarptautinis fanų futbolo turnyras. Nuo 1995 metų rengiamas turnyras vyksta 1-2 kartus per metus. Tradiciniu tapusios varžybos surengtos jau 28 kartą, šįkart dalyvavo rekordinis komandų skaičius – net 20 ekipų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Ukrainos.

Turnyro favoritais buvo laikomi „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ sirgaliai. Jų tarpusavio dvikovos jau pramintos „El Clasico“. Favoritai pateisino savo vardą ir susitiko finale. Po atkaklios kovos pergalę rezultatu 2:0 iškovojo „Žalgirio“ fanai. Jau dvyliktą kartą čempione tapusi „Pietų-IV“ komanda pergalių skaičiumi susilygino su šiauliečiais.

Be „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ gerbėjų komandų, po kartą turnyre yra triumfavę Kauno „Inkaro“, Alytaus „Dainavos“ ir Marijampolės „Sūduvos“ ekipos bei svečių teisėmis dalyvavusi „Prelegentų“ komanda.

Bronzą iškovojo šiais metais turnyre debiutavę Kėdainių „Nevėžio“ sirgaliai. Turnyro prizininkai, geriausi bei rezultatyviausi futbolininkai buvo apdovanoti Lietuvos futbolo federacijos ir KB „Vilniaus sulčių“ įsteigtais prizais. Apdovanojimus įteikė Lietuvos futbolo rinktinių direktorius Robertas Tautkus ir VMFD „Žalgirio“ vadovė Vilma Venslovaitienė.

Kitas futbolo fanų turnyras numatytas šią vasarą.