„Žalgirį“ papildė buvęs „Šiaulių“ klubo kapitonas


VMFD „Žalgiris“ pasirašė kontraktą su Vaidu Šilėnu. 25 metų V.Šilėnas žaidžia krašto gynėjo arba krašto saugo pozicijoje. Praėjusį sezoną V.Šilėnas atstovavo „Šiaulių“ komandai. A lygoje per 24 rungtynes jis įmušė 2 įvarčius.

„Vaikystėje „Žalgiris“ man labai patiko. Svajojau kada nors ir aš žaisti „Žalgiryje“. Todėl gavęs pasiūlymą, ilgai nedvejojau. Džiaugiuosi, kad svajonė išsipildė“, - sakė V.Šilėnas.

Kokie pirmi įspūdžiai po treniruočių „Žalgiryje“, kaip komanda priėmė naujoką?

Komanda puikiai priėmė, labai draugiškas kolektyvas, atrodo, kad jau dešimt metų kartu bendraujam ir žaidžiam vienoje komandoje, tikiuosi čia surasiu naujų draugų. Pradžioje tikrai daug gerų įspūdžių.

Kokie įspūdžiai apie komandą, kiek „Žalgiris“ gali pasiekti artėjančiame sezone?

Sieksim aukščiausių tikslų. Norim, kad kitą sezoną „Žalgiris“ pakiltų dar aukščiau. Komanda stipri, ją dar papildys keletas naujokų, atvyks ir legionierių. Tikiuosi įvykdysim iškeltus uždavinius.

Kur praleidai atostogas, ar užteko laiko pailsėti?

Iškart po sezono su šeima buvome nuvykę į Egiptą. Savaitę „šiltai“ pabuvome ir pailsėjome – važiavome į dykumas, nardėme, pasilepinau poilsiu ir prie baseino. Grįžęs treniravausi, nes žinojau, kad reiks važiuoti į peržiūrą. Buvo pasiūlymų iš Lenkijos, žinojau, kad „Žalgiris“ domisi, likti siūlė ir „Šiauliai“.

Pastaruosius ketverius metus „Šiauliuose“ rungtyniavęs V.Šilėnas iš viso A lygoje yra sužaidęs 107 rungtynes ir įmušęs 13 įvarčių.