I. Pankratjevo ir D. Vencevičiaus mintys.


Po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje VMFD "Žalgirio" vyr. treneris Igoris Pankratjevas džiaugėsi pavykusiu sezonu, o dėl lygiųjų su "Sūduva" priekaištų neturėjo nei vienam savo komandos futbolininkui. „Sūduvos“ vyriausias treneris Donatas Vencevičius sakė esąs patenkintas rezultatu, tačiau pripažino, kad jo vadovaujama komanda jautė įtampą.

VMFD "Žalgirio" vyr. treneris Igoris Pankratjevas:
"Mums nėra ko liūdėti. Jei pažiūrėtume į sezono pradžią ir mūsų starto pozicijas, kuriose buvome tuomet, tai trečia vieta yra tikrai neblogas rezultatas. Norisi visada aukščiau, tačiau toks yra futbolas. Rungtynės buvo kovingos. Pirmajame kėlinyje vaikinai nesusitvarkė su nervais, jautėsi jaudulys. Jie suprato šių rungtynių svarbą. Per ilgąją pertrauką pasakiau, kad nusimestų tą nereikalingą svorį nuo pečių. Juk niekas už pralaimėjimų jų nemuš.

„Sūduvos“ klubas įrodė, kad jie yra vertesni nugalėti. Tuo tarpu savo komandai priekaištų neturiu.
Šiandien jautėme žiūrovų palaikymą, galbūt į maniežą jų atėjo daugiau, nei ateina į stadioną. Bet aš esu už tai, kad žaistume tik natūralioje aikštėje. Visgi Vilniuje turime didelių problemų su aikštėmis, todėl tokiu metu geriau žaisti čia, manieže."

Marijampolės "Sūduvos" vyr. treneris Donatas Vencevičius:
„Norėčiau pasveikinti „Žalgirį“ su trečiąja vieta. Aikštelėje jautėsi tvyranti įtampa ir atsakomybė, bijojimas padaryti klaidą. Pačios rungtynės buvo apylygės, turėjome šansų ir mes, ir mūsų varžovai. Šiandien mums labiau pasisekė ir džiaugiamės būdami antri.

Mums užteko palankaus įvarčių santykio, tačiau tikrai negalvojome vien apie gynybą. Natūralu, kad likus penkiolikai minučių komanda, kuriai reikia laimėti, galvoja apie gynyba. Tai tiesiog yra žaidėjo pasąmonėje - stengtis nepraleisti įvarčio.

Džiaugiamės sugebėję sezoną užbaigti antrojoje vietoje. Gaila, kad nepavyko pakovoti dėl nugalėtojų titulo. Manau, šiais metais turėjome realų šansą kautis dėl pirmosios vietos su Panevėžio „Ekranu“."