Pokalbis su VMFD "Žalgirio" vartininku Sauliumi Klevinsku.


VMFD „Žalgirio“ vartininkas Saulius Klevinskas, vos atvykęs į sostinės komandą, įsitvirtino pagrindinėje sudėtyje. Futbolininkas vilkėdamas „Žalgirio“ aprangą sužaidė 6 rungtynes, per jas praleido 2 įvarčius. Prieš šio savaitgalio rungtynes su Gargždų „Banga“ S. Klevinskas teigia, jog „Žalgiriui“ keliamas vienintelis tikslas – pergalė. Nugalėję Gargždų futbolininkus žaliai balti jau šį savaitgalį aplenktų Marijampolės "Sūduvą" ir pakiltų į antrąją A lygos turnyrinės lentelės vietą.

Sauliau, „Žalgirį“ papildei paskutinis. Kaip jautiesi šioje komandoje po dviejų mėnesių?
Jaučiuosi labai gerai. Labai draugiškas kolektyvas, treneriai, komandos vadovai. Iki pilnos laimės trūksta tik geresnės treniruočių aikštės. Tačiau čia - Lietuva, čia geresnes sąlygas treniruotis turi kol kas tik keli futbolo klubai. Bet kokiu atveju, džiaugiuosi atvykęs į „Žalgirį“.

A lygoje sužaidei 6 rungtynes. Kaip vertini savo pasirodymą jose?
Geriau būtų, jei mane vertintų treneris, o ne aš pats. Futbolas yra komandinė sporto šaka. Šiame sporte rezultatai skaičiuojami sezono pabaigoje. Būten po jos ir galėsiu vertinti komandos ir savo pasirodymą. Kol kas dirbu, stengiuosi ir tiek.

Į VMFD „Žalgirį“ atvykai iš Armėnijos, Jerevano FC MIKA. Ar seki buvusių komandos draugų pasirodymą?
Pasidomiu rezultatais. Tik tiek.

A lygos sezonas eina į pabaigą, VMFD „Žalgiris“ rikiuojasi trečioje A lygos lentelės vietoje. Kaip vertini galimybę kilti aukščiau?
Kol sezonas nesibaigė, galimybės visiems vienodos. Čempionų titulo dar neužsitikrino nei viena komanda. Kilti aukščiau mes ne tik galime. Tai padaryti mes privalome. Tam turime dar keturias rungtynes. O į antrą vietą galime pakilti jau po šio turo.
 
Kokie tikslai keliami sekmadienio rungtynėse?
Kaip visada. Komandai keliami tikslai maksimalūs: pergalė, šventė saviems sirgaliams, žaidėjams, treneriams, administracijai.

Koks komandos nusiteikimas prieš išvyką į Gargždus?
Komandoje vyrauja kovinės nuotaikos. „Žalgirio“ futbolininkai nežengia į aikštę nenorėdami kovos. Visi turime bendrą tikslą, tikrąja to žodžio prasme esame ištroškusi pergalių komanda. Už visus kalbėti nenoriu, pats jaučiuosi pilnas jėgų, pasiruošęs sunkiam mūšiui.

Kaip manai, ar dirbtinė „Bangos“ stadiono danga rungtynėse nebus lemiamu veiksniu?
Rungtynių pradžioje gal kažkiek ir jausis, kad žaidžiame ne ant sau įprastos dangos. Tačiau kamuolys apvalus, „Žalgiris“ Gargždų stadione jau yra žaidęs. Viskas bus gerai. Manau, dirbtinė danga šiuo metu yra geriau, nei pažliugusi aikštė.