VMFD "Žalgirio" futbolininkai, administracija sveikina Pietų IV su 25-uoju gimtadieniu.


Šiandien (10. 19) ištikimiausiems "Žalgirio" fanams - Pietų IV - oficialiai sukanka 25-eri. Šia proga nenuilstančius žaliai baltų aistruolius sveikina VMFD "Žalgirio" futbolininkai, treneriai, administracija.

VMFD "Žalgirio" direktorė Vilma Venslovaitienė:

Su gražiu gimtadieniu, PIETŲ IV! Linkiu, kad tai būtų tik pirmasis gražios PIETŲ IV istorijos knygos skirsnis. Linkiu, kad ši istorija būtų tęsiama perduodant esamas tradicijas naujoms kartoms. Linkiu, kad jūsų gretos didėtų!
MES ESAME SU JUMIS ir JUMS.
AČIŪ už paramą ir palaikymą!
                                                            Su pagarba, Vilma Venslovaitienė.

VMFD "Žalgirio" vyr. treneris Igoris Pankratjevas:
Pietų IV yra išprotėjusi gerąja to žodžio prasme. Už tai šiuos žmones gerbiu. Jie kuria futbolo atmosferą, jie padeda laimėti. Taip buvo prieš 25 metus, taip yra dabar. Tikiu, kad taip pat bus ir po 25 metų. Linkėjimai Pietų IV armijai nuo visos "Žalgirio" komandos!

VMFD "Žalgirio" vyr. trenerios asistentas Mindaugas Čepas:

Sakoma, draugą nelaimėje pažinsi. "Žalgiris" savo draugus pažino pernai, kai buvo sunkiausi metai komandai. Tada pirmieji pagalbos ranką ištiesė mūsų fanai. Jie yra patys nuostabiausi fanai pasaulyje. Keisis treneriai, keisis žaidėjai, o mūsų fanai - amžini. Tokių aistruolių mums turėtų pavydėti daugelis komandų. Man garbė, kad esu komandoje, kurią palaiko Pietų IV. Su gimtadieniu!

VMFD "Žalgirio" techninis direktorius Mindaugas Kasperūnas:
Sveikinu Pietų IV su pirmuoju jubiliejiumi. 25 metai - skaičius rimtas!
Nuoširdžiai džiaugiuosi tuo, man teko garbė būti Pietų IV dalimi. Per šiuos 25 metus Pietų IV piliečiai yra nuveikę išties rimtų darbų ir tikrai tikiu, kad nuveiks jų dar daugiau.
Linkiu kad Pietų IV klestėtų.
ŽBP !!!

VMFD "Žalgirio" kapitonas Algis Jankauskas:
Aš pats esu buvęs  Pietų IV tribūnos narys. Pasakysiu taip: kai būni tribūnoje, jaudiniesi labiau, nei būdamas aikštėje. Aikštėje daug kas priklauso nuo tavęs, o tribūnoje gali tik palaikyti komandą. Todėl suprantu, ką reiškia pergyventi, nervintis, sirgti už komandą. Linkiu ištikimiausiems "Žalgirio" sirgaliams gausėti, pritraukti kuo daugiau naujų žmonių. Šiais metais sirgaliams pasistengsime iškovoti kuo tauresnės spalvos medalius. Vienas jų turėtų priklausyti Pietų IV.

VMFD "Žalgirio" puolėjas Igoris Morinas:
"Žalgiriui" Pietų IV tribūna reiškia VISKĄ. "Žalgiris" be fanų nebūtų toks "Žalgiris", koks yra dabar. Esu dėkingas jiems už palaikymą, už tradicijų tęsimą. Linkiu Pietų IV tribūnai augti, didėti, gausėti. Mes savo žaidimu stengsimės padėti.

VMFD "Žalgirio" legionierius iš Rusijos Andrej Nagumanov:
Sveikinu "Žalgirio" fanus su tokia rimta sukaktimi. 25 metai fanų judėjimui yra labai solidus jubiliejus. Linkiu, kad prie Pietų IV-osios prisijungtų dar daugiau narių ir sirgtų taip pat šauniai, kaip iki šiol. Skaičiumi Pietų IV nusileidžia Rusijos komandų fanams, bet šios fanų grupės bendravimas, palaikymas, išvykos su komanda -  turėtų būti pavyzdys visiems Rusijos futbolo fanams.

VMFD "Žalgirio" gynėjas Egidijus Vaitkūnas:
Nuoširdžiai sveikinu Pietų IV! Reiškiu pagarbą fanų grupei, kuri yra vyresnė už mane. Prisimenu "Žalgirio" fanus nuo mažų dienų, mačiau juos stadione tada, matau juos dabar. Visad jaučiu jų palaikymą, jie įkvepia kovai, kai pritrūksta jėgų. Lietuvoje tokių fanų neturi niekas! Kur bevažiuojame, atrodo, kad žaidžiame namuose: mūsų fanų daug, jie garsūs ir jie yra komandos dalis.