Svečius iš Kauno žalgiriečiai įveikė trečiąkart šiame sezone.


 Vilniuje, "Žalgirio" stadione, baigėsi XXIX-ojo A lygos turo rungtynės. Jose VMFD "Žalgiris" rezultatu 3:0 įveikė Kauno "Atletą". Įvarčius į svečių vartus mušė N. Astrauskas (19'), A. Jeršovas (40' iš 11 metrų baudinio) ir A. Nagumanov (44').

Kaip ir buvo galima tikėtis, rungynes aktyviau prdėjo aikštės šeimininkai. Kontrolivę kamuolį ir rungtynių tempą žalgiriečiai svečiams iš Kauno atsikvėpti neleido, kol 20 rungtynių minutę po perdavimo į priekį meistriškai kamuolį susistabdęs iš 10 metrų "Atleto" vartininką nuginklavo Nerijus Astrauskas. 1:0. Iškart po šio epizodo N. Astrauskas smūgiu iš 18 metrų rezultatą galėjo padvigubinti, tačiau kamuolys skriejo šalia svečių vartų konstrukcijos. 23 minutę po kampinio prie kauniečių vartų galva kamuolį virš svečių vartų skersinio pasiuntė A. Nagumanov. Kėlinio viduryje žalgiriečių spurtas kiek aprimo, tačiau per paskutines minutes į svečių vartus krito dar du įvarčiai: 40 rugtynių minutę "Atleto" baudos aikštelėje svečių gynėjas sužaidė ranka. Teisėjo skirtą 11 metrų baudinį tiksliai realizavo A. Jeršovas. 2:0. Besibaigiant kėliniui, 44 minutę, Andrej Nagumanov pasinaudojęs varžovų gynėjų neatidumu pirmasis suskubo prie kamuolio ir iš arti dar kartą nuginklavo "Atleto" vartininką. 3:0.

Antrajame kėlinyje aktyvesni buvo "Atleto" futbolininkai, tačiau neišnaudoję trijų realių progų intrigos rungtynėse nesukūrė. 60 rungtynių minutę po perdavimo į "Žalgirio" baudos aikštelę E. Rūškys iš 3 metrų smūgiavo kamuolį virš šeimininkų vartų. Po 4 minučių vienas kitam įmušti į "Žalgirio" vartus sutrukdė Kauno komandos atakų lyderiai E. Rūškys ir J. Mikalauskas: iš 4 metrų jų smūgiuotas kamuolys kurioziškai praskriejo virš S. Klevinsko saugomų vartų. Į "Atleto" kontratakas žaliai baltus marškinėlius vilkintys futbolininkai atsakė pavojingu kampiniu: po P. Komolov perdavimo į "Atleto" baudos aikštelę, galva link tolimojo vartų kampo kamuolį pasiuntė A. Nagumanov, kamuolys praskriejo šalia vartų. 77 rungtynių minutę greitoje "Atleto" atakoje iš aštraus kampo į "Žalgirio" vartus smūgiavo A. Jefišovas, tačiau kamuolys pataikė į išorinę vartų tinklo pusę. Per likusias minutes didesnių pavojų komandos nesukūrė, rungtynės baigėsi įtikinančia VMFD "Žalgirio" pergale 3:0.


Tiesioginiai rungtynių komentarai - skyrelyje LIVE.