Po pertraukos į "SMScredit.lt A lygos" kovas sugrįžę žalgiriečiai sekmadienį savo aikštėje nepaliko vilčių Tauragės "Tauro" vienuolikei

Poilsio keliems pagrindės sudėties žaidėjams suteikusi Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" komanda XXII-ajame Lietuvos čempionato ture rezultatu 3:0 (2:0) iškovojo šešioliktąją pergalę.

Vienvaldžiams šalies pirmenybių lyderiams artėjant pertraukai pirmuosius du įvarčius pelnė puolėjas Andrius Velička.

38 minutę patyręs futbolininkas po puikaus Georgo Freidgeimo perdavimo iš krašto pasižymėjo smūgiu galva.

43 minutę žaidėjas padvigubino "Žalgirio" persvarą. Pauliui Janušauskui uždirbus 11 metrų baudinį, A. Velička užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Paskutinį tašką antrajame kėlinyje padėjo Rytis Leliūga. Vienas prieš vartininką iššokęs saugas 54 minutę pelnė trečiąjį įvartį.

Šiame susitikime žalgiriečių gretose debiutavo ir jaunasis puolėjas Edvinas Baniulis, aikštėje pasirodęs 83 minutę.

"SMScredit.lt A lygos" čempionate pergalių seriją iki devynių pratęsusi VMFD "Žalgiris" ekipa artimiausius persekiotojus Klaipėdos "Atlantą" ir Panevėžio "Ekraną" lenkia devyniais taškais.

VMFD "Žalgiris" 3 - 0 Tauragės "Tauras"

38' [1 - 0] A. Velička

44' [2 - 0] A. Velička (iš 11 m.)

54' [3 - 0] R. Leliūga

Geltonos kortelės: Laimonas Trakšelis (74 min.), Deividas Malkevičius (85 min.).

Pašalinimai: Julius Meištininkas (43 raudona kortelė).

VMFD "Žalgiris": Armantas Vitkauskas, Georgas Freidgeimas, Algis Jankauskas, Luka Peričius, Egidijus Vaitkūnas (46' Vaidotas Šilėnas), Rytis Leliūga, Takuya Kanai, Eivinas Zagurskas, Paulius Janušauskas (83' Edvinas Baniulis), Andrius Velička (61' Kamilis Bilinskis).