E. Vaitkūnas įmušė neįtikėtinai gražų įvartį, tačiau tai žaliai baltų nuo pralaimėjimo Rygos "Skonto" komandai neišgelbėjo.

Pirmąsias draugiškas rungtynes išvykoje VMFD „Žalgiris“ pralaimėjo FC „Skonto“. Rygos olimpiniame manieže, mažesnėje nei standartinė aikštėje teko pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu 5:1.

Žaidimas, kuris prasidėjo valanda vėliau nei buvo planuota, visoje aikštėje buvo nepaprastai aktyvus ir greitas, su daug fizinio kontakto. „Žalgiris“ ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau „Skonto“ atakavo tiksliau ir efektyviau.

6-ąją žaidimo minutę kamuolį į vartus pasiuntė I.Tarasovs. 25-ąją persvarą padidino baudos smūgį realizavęs J.Laizans. 36-ąją minutę iš artį į „Žalgirio vartus pataikė „Skonto“ legionierius iš Brazilijos N. Carvalho Junior.

57-ąją minutę šiek tiek vilties „Žalgiriui“ suteikė tikslus ir tolimas E. Vaitkūno smūgis: iš 34 metrų atstumo jis sugebėjo nuginkluoti „Skonto“ vartininką. Deja, to neužteko: jau po dviejų minučių latvių persvarą vėl padidino V.Smirnovs, pataikęs baudos smūgį. Rygos komandos persvarą iki 5:1 padidino K. Blanks, 74-ąją minutę dar kartą pramušęs E. Šetkaus vartus.

"Žalgirio" startinė sudėtis: vartininkas E. Šetkus; E. Vaitkunas, J. Bobrovskiy, T. Sirevičius, D. Arlauskis, A. Nagumanov, P. Komolov, A. Vaskela, G. Barevičius, A. Jeršovas, I. Morinas.