Per dvi savaites "Žalgiris" su "Banga" žais dvejas rungtynes.


Rugpjūčio 25 dieną, 17:30 val., VMFD "Žalgiris" žais pirmąsias šiais metais LFF Taurės rungynes. Į kovą nuo V-ojo etapo stosiantys žaliai balti susigrums su Gargždų "Banga". Rungtynės vyks Vilniuje, "Žalgirio" stadione. Nugalėjusi komanda žengs į VI-ąjį LFF Taurės etapą.

Po burtų, vykusių Kaune ir suskirsčiusių komandas į aštuonias poras, VMFD "Žalgirio" vyr. trenerio asistentas Mindaugas Čepas kalbėjo pakiliai: "Burtai lėmė pakankamai stiprų varžovą, tačiau tuo nesiskundžiame. Savo žiūrovų akivaizdoje žaisime vienerias rungtynes, kurios išspręs, kas eis į kitą etapą, o kam LFF Taurė baigsis vos prasidėjusi. Žinau tik tiek, kad rungtynės bus kovongos ir įdomios.
Abiejų komandų galimybes vertinu vienodai. Kaip bebūtų, užduotis mūsų komandai - patekti į kitą etapą. Reikia eiti į aikštę ir laimėti,"-  sakė M. Čepas.

Kitos LFF Taurės V-ojo etapo poros:
FK "Mažeikiai" – FC "Klaipėda"
FBK "Kaunas" – FK "Šilutė"
Kauno "91 United" – Vilniaus "FM-Granitas"
Šiaulių "Tauras" – Kėdainių "Nevėžis"
Kėdainių "Lifosa" – Alytaus "Vidzgiris"
Kauno "Atletas" – Alytaus "Alytis"
Pakruojo "Kruoja" - Klaipėdos "Atlantas"

VI-ajame LFF Taurės etape komandos nugalėtojos kovos tarpusavyje. VII-ajame prie keturių stipriausių VI-ojo etapo komandų prisijungs Panevėžio "Ekranas", Marijampolės "Sūduva", Tauragės "Tauras" ir Šiaulių "Šiauliai".