Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto sprendimu, A lygoje šį sezoną žais 11 komandų. Tarp jų - ir VMFD "Žalgiris".


“VMFD “Žalgiris” rungtyniaus A lygoje!“ Šią žinią komanda aplodismentais ir pasitenkinimo šūksniais sutiko autobuse, pusiauklėje tarp Vilniaus ir Rygos, kur žaliai-balti vyko žaisti draugiškų su Rygos “Skonto”. Naujieną žalgiriečiams telefonu pranešė VMFD “Žalgiris” direktorė Vilma Venslovaitienė.

“Aš buvau įsitikinęs, kad „Žalgiris” žais A lygoje,“- vos sužinojęs naujieną svetainei www.fkzalgiris.lt, sakė VMFD “Žalgiris” vyr. treneris Igoris Pankratjevas.

Gynėjas Tomas Sirevičius tokį LFF sprendimą pavadino sveikintinu: “Komandos administracija savo vadyba, surinktais žaidėjais, treniruočių proceso organizavimu ir tikslais jau įrodė, kad “Žalgiris” yra vertas A lygos. Tą patį, tik aikštėje, pasistengsime įrodyti ir mes, futbolininkai,”- sakė T. Sirevičius.

“Kol kas džiaugiuosi ir tiek. Tiesiog noriu su šiuo įvykiu pasveikinti visus, kam “Žalgiris” rūpi,”- kalbėjo vartininkas Ernestas Šetkus.

VMFD “Žalgiris”direktorė V. Venslovaitienė naujieną pakomentavo taip: “Esu laiminga! Džiaugiuosi, kad ši komanda atstovaus sostinę A lygoje. Mes, projekto grupė, esame dėkingi visiems verslo atstovams ir politikams, kurie suteikė mums pasitikėjimo kreditą ir palaikė idėją atgaivinti „Žalgirį“.

Visų pirma, visų mylinčių ir palaikančių „Žalgirį“ vardu, noriu padėkoti vieno didžiausių internetinių lošimų operatoriaus Europoje „Unibet“ vadovams, kurie net nesusimastę atsiliepė į mūsų prašymą paremti klubą: jų atsakymas buvo vienareikšmis - padėsime šiam klubui atsistoti ant kojų!

Esame dėkingi Vilniaus miesto vadovams, kurie prisijungė prie „Žalgirio“ gaivinimo idėjos ir 2010 02 24 dieną beveik vienbalsiai pritarė pasiūlymui tapti šios draugijos nare.

Dėkojame Lietuvos futbolo federacijai už Lietuvos futbolo puoselėjimą ir suteiktą galimybę,”- sakė V. Venslovaitienė.