Vilniaus "Žalgirio" stadione vykusiose LFF taurės ketvirtfinalio rungtynėse VMFD "Žalgiris" rezultatu 6:1 (3:0) nugalėjo FK "Granitą"

Antradienį žalgiriečius į 2012/13 m. LFF taurės pusfinalį vedė net keturis įvarčius įmušęs puolėjas Kamilis Bilinskis.

Po vieną pridėjo Paulius Janušauskas ir Georgas Freidgeimas.

Susitikimo pabaigoje Vilniaus "Granitui" garbės įvartį įmušė Danielis Sadovskis.

Galingai rungtynes pradėję žaliai balti į priekį išsiveržė jau pirmosios atakos metu.

Egidijus Vaitkūnas iš kairiojo krašto atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur jo laukė Kamilis Bilinskis, akimirksniu tiksliu smūgiu nuginklavęs FK "Granito" vartininką.

Ankstyvą įvartį įmušę svečiai nesustojo ir toliau aktyviai spaudė savo varžovus, dažnai keldami pavojų prie jų vartų.

Retai kamuolį kontroliavusiam FK "Granitui" pirmąjį smūgį pavyko atlikti prabėgus beveik dvidešimčiai minučių. Tačiau po šio epizodo šeimininkai vis dažniau pereidavo į žalgiriečių aikštės pusę.

Bandę priešintis "Granito" futbolininkai buvo priversti nuleisti rankas kėliniui artėjant prie pabaigos.

Puolime darbo vėl ėmęsis K. Bilinskis net du kartus paeiliui, 40 ir 42 minutę, pasiuntė kamuolį į priešininkų vartus, pirmąją susitikimo pusę užbaigdamas "hattricku".

Po pertraukos VMFD "Žalgiris" komandos puolimo mašina ir toliau veikė nepriekaištingai.

58 minutę Paulius Janušauskas tiksliu smūgiu galva galutinai išsklaidė visas varžovų viltis garbingai pasipriešinti šiame mače.

Laiko veltui nešvaistė bei ketvirtąjį savo įvartį 69 minutę pelnė Kamilis Bilinskis.

Progos pasižymėti sulaukė ir gynėjas Georgas Freidgeimas, stipriu smūgiu 77 minutę įskraidinęs kamuolį į vartus.

Vangiai rungtyniavęs Vilniaus "Granitas" sugebėjo pačioje susitikimo pabaigoje įmušti garbės įvartį. Jo autoriumi tapo po keitimo aikštėje pasirodęs Danielis Sadovskis.

FK "Granitas" 1:6 VMFD "Žalgiris"

Įvarčiai: Danielis Sadovskis (87 min.), Kamilis Bilinskis (1, 40, 42, 69 min.), Paulius Janušauskas (58 min.), Georgas Freidgeimas (77 min.)

VMFD "Žalgiris": Armantas Vitkauskas, Andrejus Nagumanovas (46' Vaidotas Šilėnas), Andrius Skerla, Andro Švrljuga (46' Arminas Vaskela), Egidijus Vaitkūnas, Georgas Freidgeimas, Kamilis Bilinskis, Luka Peričius (61' Algis Jankauskas), Mantas Kuklys (46' Povilas Krasnovskis), Paulius Janušauskas, Pavelas Komolovas (61' Raimondas Vilėniškis).

FK "Granitas": Igoris Loginovas, Jevgenijus Rybakovas, Vadimas Nikitinas, Marius Žukovas, Rolandas Andrijievskis (35' Edgaras Čičinas), Erikas Sinkevičius (46' Edvinas Pavlovskis), Arturas Juchno (63' Žygimantas Kirsis), Mantas Makutunovičius, Danielis Gunevičius, Arturas Serikovas (55' Danielis Sadovskiis), Ronaldas Solominas.