M.Čepas, P. Leus ir T. Kafarski komentarai apie draugiškas rungtynes.


Po draugiškų rungtynių tarp Vilniaus "Žalgirio" ir Gdansko "Lechia" komandų atstovai pasidalino mintimis apie įvykius aikštėje:

VMFD "Žalgirio" vyr. trenerio asistentas Mindaugas Čepas:
"Nuo suolo atrodė, kad draugiškos rungtynės nebuvo labai draugiškos. Vyko vyriška kova, abi komandos žaidė pakankamai greitą futbolą. Rungtynių eigą pakoregavo ankstyvas mūsų žaidėjo išvarymas iš aikštės. Tokio lygio rungtynėse vieno žaidėjo netektis daug reiškia. Tačiau esame patenkinti vyrų kovingumu.
Apie peržiūroje esantį naujoką sunku kalbėti. Šiandien jis žaidė per trumpai, negaliu pasakyti, jis geras, blogas ar vidutinis. Nepamatėme visų jo galimybių. Jei viskas bus gerai, už savaitės žaisime dar vienerias draugiškas rungtynes. Iki tada išryškės žaidėjo sugebėjimai,"- sakė M. Čepas

"Lechia" vyr. treneris Tomasz Kafarski:
"Rungtynės buvo aukšto lygio, abi komandos žaidė greitą futbolą, tvirtai kovojo. Tikrai džiaugiuosi, kad atvykome į Vilnių. Tokios rungtynės mums naudingos.
0:0 nėra tas rezultatas, kuriuo džiaugčiausi. Turėjome progų, bet jų neišnaudojome. Privalėjome įmušti aikštėje turėdami vieno futbolininko kiekybinę persvarą, bet to nepadarėme. Pradžioje šeimininkai turėjo iniciatyvą. Kai "Žalgiris" neteko žaidėjo, varžovai stojo į gynybą. Tačiau ir ši nebuvo tokia gera, kad neįveiktume. Kol kas ruošiamės sezonui, nesame geriausios formos. Ji turėtų atsirasti po trijų savaičių,"- po rungtynių kalbėjo "Lechia" strategas T. Kafarski.

VMFD "Žalgirio" vartininkas Pavel Leus:
"Iki šių rungtynių žaidžiau tik už dublerius. Šiandien "Žalgirio" vartus saugojau tarptautinėse rungtynėse. Apie dublerių lygos ir šios dienos rungtynių lygio skirtumą kalbėti, turbūt, net nereikia. Šiandien žaidėme su stipria komanda. Pradžioje buvo sunku, bet įsivažiavome.
Visa komanda sužaidė gerai, gerai savo darbą nudirbo gynyba - nepraleidome įvarčio. Tuo labiau, kad beveik valandą aikštėje žaidėme be vieno futbolininko. Manau, rezultatą reikia vertinti teigiamai.
Viena akimi mačiau kas vyko šalia aikštės. Pasijutau kaip rimtame čempionate: fanai iš vienos pusės, fanai iš kitos. Jei taip būtų Lietuvos čempionate, butų visems įdomiau.
Išvykus E. Šetkui likau pagrindiniu "Žalgirio" vartininku. Girdėjau, jog komandos vadovybė ieško kuo jį pakeisti. Toliau sunkiai dirbsiu, stengsiuosi, bandysiu darbu užsitarnauti vietą startinėje sudėtyje,"- sakė be klaidų sužaidęs P. Leus.