VMFD "Žalgiris" dėkoja E. Šetkui už darbą treniruotėse ir rungtynėse!


Pasibaigus sutarčiai, rungtyniauti į Kiprą išvyko pagrindinis "Žalgirio" vartininkas Ernestas Šetkus. Naujuoju vartininko klubu tapo šiemet į aukščiausią Kipro futbolo lygą grįžęs Nikosijos "Olympiacos". Į Kiprą E. Šetkus atvyko šįryt. Telefonu vartininkas atsakė į www.fkzalgiris.lt klausimus:

Ernestai, kodėl pasirinkai Nikosijos "Olympiacos" komandą?
Noriu išbandyti save stipresniame čempionate, noriu tobulėti. Tai pagrindinis stimulas, paskatinęs keltis į užsienį. Kipro futbolo lyga stipresnė, čia sirgaliai išprotėję dėl futbolo tiesiogine šio žodžio prasme. Treniruotis ir rungtyniauti čia bus įdomu.

Kipro karštis negąsdina?
Dar nespėjau jo patirti. Bet paskutinės savaitės orai Lietuvoje prie karščio pripratino.

"Žalgirį" palikai visam laikui?
"Žalgiris" visad liks mano širdyje. Šiais metais "Žalgirio" vadovybė ir treneriai surinko nuostabią komandą. Išvykdamas į užsienį palieku ne tik komandą, bet ir daug draugų. Sunku buvo su visais atsisveikinti. Tikiuosi, mano ir "Žalgirio" keliai kada nors dar susikirs.

Kas labiausiai įsiminė "Žalgiryje" šiame sezone?
Kolektyvas, kovingumas, rezultatai. Esu dėkingas treneriams ir vadovams už tai, kad Lietuvoje turėjau šešis nuostabaus sezono mėnesius. Patį didžiausią "ačiū" noriu pasakyti "Žalgirio" sirgaliams. Jūs esate nuostabūs!

Šiame sezone be keitimo Vilniaus komandoje rungtyniavęs 25 metų vartininkas A lygoje sužaidė 16 rungtynių, praleido 13 įvarčių. VMFD "Žalgiris" dėkoja Ernestui už darbą ir linki sėkmės tolesnėje karjeroje.

Pasak VMFD "Žalgirio" sporto direktoriaus Mindaugo Nikoličiaus, šiuo metu aktyviai ieškoma, kuo pakeisti E. Šetkų:
"Komandą turėtų papildyti ne tik naujas vartininkas. Ieškome ir atakuojančių žaidėjų. Šiuo metu komandos treniruotėse pluša du peržiūroje esantys puolėjai: 27 metų čekas ir 19 metų slovakas,"- informuoja M. Nikoličius.