VMFD "Žalgiris" komandos puolėjas Kamilis Bilinskis atsakė į socialiniame tinklalapyje "Facebook" draugų pateiktus klausimus


Prieš "General Financing A lygos" pertrauką Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" ekipos gerbėjai galėjo užduoti klausimus žalgiriečiams.

 

Pirmieji į juos atsakė  komandos kapitonas Algis Jankauskas, Lietuvos nacionalinei rinktinei atstovaujantis saugas Ramūnas Radavičius bei rezultatyviausias ekipos žaidėjas Calumas Elliotas. 

 

Su socialinio tinklalapio "Facebook" draugais mielai sutiko pabendrauti taip pat didelio fanų dėmesio sulaukęs Kamilis Bilinskis.   

 

Vasarą prie žalgiriečių prisijungęs legionierius iš Lenkijos jau spėjo įmušti 10 įvarčių ir atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

 

Gytis Rusevičius: Ar tikėjaisi tokio gero starto Lietuvoje? Kaip pats vertini savo pasirodymą "Žalgirio" komandoje?

Visų pirma norėčiau pažymėti, kad man labai patinka rungtyniauti "Žalgiryje".

 

Reprezentacinė, pajėgi Lietuvos sostinės komanda - puiki vieta atsiskleisti, parodyti ką sugebu. Labai stengiuosi žaisti kuo geriau. Treniruotėse dirbu iš visų jėgų. Noriu komandai būti naudingas. Viską darau dėl jos ir fanų, savo šeimos bei savęs.

 

Nemeluosiu, atvykęs į "Žalgirį" iš pradžių nieko nesitikėjau, nepuoselėjau didelių vilčių. Tikriausiai taip buvo todėl, jog net negalėjau įsivaizduoti, kas manęs čia laukia. Greitai supratau, kad atsidūriau tinkamoje vietoje. Labai tuo džiaugiuosi.

 

Esu patenkintas savo sportine forma, bet ji gali būti dar geresnė. Norėčiau kaip įmanoma arčiau priartėti prie optimalios fizinės kondicijos, tačiau iki paskutinių šio sezono mačų liko nedag laiko.

 

Marius Ramanauskas: Kokie šansai kitąmet "Žalgirį" pamatyti čempionų lygos atrankos varžybose?

Deja, bet ne viskas mūsų rankose. Tiesiog privalome laimėti visas likusias rungtynes bei tikėtis, kad konkurentai suklups. Šansai tapti čempionais nėra blogi, tačiau dabar reikia šiek tiek ir fortūnos pagalbos.   

 

Tomaš Tučkovski: Dėl kurios vietos "Žalgiris" kovotų Lenkijos "Ekstraklasa" čempionate?

Dažnai girdžiu šį klausimą. Lenkijoje jis taip pat aktualus. Esame gera komanda, todėl manau, kad tikrai nebūtume paskutinėje turnyro lentelės vietoje.


Tošius Akb: Labiau mėgsti lenkišką sriubą flaki ar lietuviškus šaltibarščius?

Esu lenkas, tad man skanesnis lenkiškas maistas. Tai supranta, nes užaugau jį valgydamas. Tačiau galiu pagirti lietuvišką virtuvę. Patiekalai čia išties gardūs. 

 

Bananeris Esu: Tai kam gi priklauso Vilnius?

Jeigu atvirai, politika ir istorija nesidomiu, todėl į šį klausimą pagrįsto atsakymo negaliu pateikti (šypsosi).

 

Klausimų autoriams atitenka pakvietimai į spalio 28 dieną LFF stadione vyksiančias paskutines šio sezono namų rungtynes su Šiaulių "Šiauliais".

 

Dėkojame už aktyvumą!