A. Nagumanovui Adidas padovanojo naujausio modelio futbolo batelius.


Pasibaigus Pasaulio futbolo čempionatui, VMFD "Žalgirio" futbolininkai išbandė rezultatyviausius planetos futbolo batelius Adidas „F50 adiZero“. "Žalgirio" stadione žaidėjai išbėgo ant vejos, patikrino bucų lengvumą ir tikslumą. Vieną porą futbolo batelių Adidas padovanojo "Žalgirio" saugui Andrejui Nagumanovui. 

"Man patinka šitie bateliai. Jie lengvi, smagiai aptempia koją. Kai pirmą kartą paėmiau juos į rankas, nesitikėjau, kad jie gali būti tokie lengvi. Ant kojos beveik nesijaučiu jų svorio, tačiau su jais gerai jaučiu kamuolį. Futbolo batelių lengvumas - didelis pliusas. Kitokie ir šių batelių dantys: ne apvalūs, kaip įprasta, o rombo formos. Matyt, todėl šie bucai labai gerai sukimba su natūralia aikštės danga,"- po pirmosios treniruotės avint Adidas „F50 adiZero“ futbolo batelius kalbėjo A. Nagumanov.

Lengviausius kada nors pagamintus futbolo batelius „F50 adiZero“ Adidas pristatė prieš du mėnesius. Šie ypatingi naujieji bateliai sveria tik 165 gramus ir yra pagaminti pagal naujausias technologijas, todėl yra lengviausi ir greičiausi „Adidas“ futbolo bateliai.

Šiais laikais žaidžiant futbolą greitis yra kaip niekad svarbus, milimetras ar sekundės dalis gali lemti pergalę ar pralaimėjimą. Adidas atsižvelgė į šį sportininkų poreikį, perkūrė greičio taisykles ir jau visų žinomus F50 batelius pavertė lengviausiais kada nors pagamintais „Adidas“futbolo bateliais.

Pirmasis pasaulyje Adidas futbolo batelius „F50 adiZero“ išbandė geriausias pasaulio futbolininkas Lionel Messi. Futbolininkas taip pat nestokojo susižavėjimo, šiais bucais avėjo Pasaulio futbolo čempionate PAR. Be L. Messi „F50 adiZero“ bucais Pasaulio futbolo čempionate avėjo Steven Pienaar (Pietų Afrikos Respublika) Arjen Robben (Olandija), Lukas Podolski (Vokietija), Shunsake Nakamura (Japonija), Salomon Kalou ( Dramblio Kaulo Krantas), David Villa (Ispanija), Samir Nasri (Prancūzija), Jermain Defoe (Anglija) ir Johan Vonlanthen (Šveicarija).

Pasaulio čempionate „F50 adiZero“ tapo rezultatyviausiais futbolo bateliais. Jais iš 118 įvarčių buvo įmušti 41.