D. Arlauskis, E. Vaitkūnas ir E. Mastianica su Lietuvos rinktinėmis tapo Baltijos taurės savininkais.


Po savaitės Lietuvos nacionalinės ir U-21 rinktinių stovyklose, kurias vainikavo Baltijos taurės turnyras, į VMFD "Žalgirio" gretas grįžo gynėjai Davydas Arlauskis, Egidijus Vaitkūnas ir saugas Edgaras Mastianica.
 
Visi futbolininkai tapo turnyro nugalėtojais: E. Vaitkūnas ir E. Mastianica Baltijos šalių futbolo turnyre iškovojo pirmąją vietą vilkėdami U-21 rinktinės marškinėlius, pirmąkart į nacionalinės rinktinės stovyklą pakviestas D. Arlauskis atstovavo nacionalinę rinktinę. Nors rungtynėse su latviais ir estais aikštėje gynėjas nepasirodė, tačiau į Vilnių grįžo pakilios nuotaikos. 

Davydas Arlauskis:
"Įspūdžiai tik geriausi. Laimėjome Baltijos taurę, įgyvendinome trenerio keltus tikslus. Susipažinau su Lietuvos rinktinės virtuve iš vidaus, o tai yra didelis žingsnis norint toliau atstovauti nacionalinei komandai. Nors aikštėje nepasirodžiau, jaučiuosi gerai. Toks buvo trenerio sprendimas, aš tą sprendimą gerbiu. Tik pradedame pažinti vienas kitą tiek žaidėjai, tiek treneriai, tad dar bus laiko įrodyti, ko esu vertas.
Įgavau patirties, pamokų tiek iš trenerio, žinomo kaip geras futbolininkas, tiek iš vyresnių komandos draugų. Su rinktinės žaidėjais tikrai malonu buvo susipažinti ir kartu sportuoti,"- internetinei svetainei www.fkzalgiris.lt sakė D. Arlauskis.

Edgaras Mastianica:
"Visų pirma, gerai pasirodėme kaip komanda. Laimėjome Baltijos valstybių jaunimo turnyro taurę. Įspūdžiai iš rinktinės stovyklos tik geri. Vaikinai draugiški, malonūs, daugelį jų pažinojau.
Žaisti gavau pakankamai laiko, aikštėje stengiausi, savo debiutą vertinu teigiamai,"- į Vilnių grįžęs sakė E. Mastianica. Savaitgalį vykusiame turnyre "Žalgirio" saugas rungtynėse su latviais aikštėje pasirodė 60 minutę, o su Estijos bendraamžių rinktine rungtyniavo pirmąjį kėlinį.

Egidijus Vaitkūnas:
"Esu labai pavargęs, bet laimingas. Po septynerių metų pertraukos iškovojome Baltijos taurę. Komanda žaidė susikaupusi, visi žaidėjai norėjo laimėti ir mums tai pavyko. Dabar noriu šiek tiek pailsėti,"- kalbėjo be keitimo rungtyniavęs "Žalgirio" ir Lietuvos U-21 rinktinės gynėjas E. Vaitkūnas.

E. Mastianica ir D. Arlauskis prie "Žalgirio" futbolininkų prisidėjo jau šiandien. Futbolininkai dalyvaus vakarinėje treniruotėje. Dėl geltonų kortelių limito XV-ajame A lygos ture rungtyniauti negalėsiančiam E. Vaitkūnui suteikta diena poilsio.