Lietuvos rinktinės stovykloje "Žalgirio" gynėjas D. Arlauskis gavo 4 numeriu pažymėtą sportinę aprangą.


Ketvirtą dieną VMFD „Žalgirio“ gynėjas Davydas Arlauskis pluša Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės treniruotėse. Pirmą kartą apsivilkti Lietuvos rinktinės marškinėlius pakviestas futbolininkas pasidalino įspūdžiais iš stovyklos.

Davydai, kaip jautiesi tarp rinktinės senbuvių?
Gerai jaučiuosi, bandau su visais susipažinti. Smagu, kad nei treneriai, nei futbolininkai vieni kitų neskirsto į jaunus ar senus, į senbuvius ar naujokus. Visi bendrauja, priima šiltai.

Keliose rinktinės treniruotėse jau dalyvavai? Kas nustebino?
Per tris dienas sportavome penkis kartus. Krūvio didelio negavome, treniruotės pakankamai paprastos, aiškios, viskas vyksta lengvai. Stengiamės, bet nepervargstame.

Viešbutyje apsigyvenai ne su broliu. Kodėl?
Apsigyvenau su Ryčiu Leliūga. Planavau viename kambaryje gyventi su broliu, tačiau Mindaugas Palionis į rinkitnės stovyklą atvažiavo anksčiau nei aš ir kambarioku pasirinko mano brolį. Su Ryčiu esame pažįstami nuo U-21 rinktinės laikų, todėl nekariaujame, turime apie ką pasikalbėti.

Be brolio ir kambarioko, su kuo iš rinktinės narių bendrauji daugiausia?
Kaip bebūtų, mažiau patyrę, pirmus kartus į rinktinę atvykę žaidėjai tarpusavyje bendrauja daugiau. Bendrą kalbą radome su R. Radavičimi, M. Palioniu, A. Arlausku, D. Galkevičiumi. Nesame senbuviai, mums rinktinėje dar daug kas yra nauja, todėl tarpusavyje bendrauti drąsiau (šypsosi).

Ar Lietuvos rinktinės vyrai stebi Pasaulio čempionatą? Kurią komandą palaiko dauguma?
Be abejo. Visi stebime, nes po treniruočių daugiau nėra ką veikti. Kas kieno favoritai – vyrai kol kas neišduoda. Mano favoritai – vokiečiai ir prancūzai: labiau vokiečiai, nei prancūzai.

Kokios tavo ir naujųjų komandos draugų nuotaikos prieš rungtynes su Latvija ir Estija?
Uždotis – laimėti Baltijo taurę. Visi žaidėjai norime ją įvykdyti, tik apie tai galvojame. Kaip bus iš tikrųjų, parodys savaitgalio rungtynės.

Tikiesi pasirodyti aikštėje?
Jei nesitikėčiau, sunku būtų treniruotis. Tad tikiuosi sužaisti bent kėlinį. Norėčiau pajusti, ką reiškia žaisti už nacionalinę rinktinę, koks vyrų lygis.

Ar jau žinai, kuriuo numeriu pažymėtus marškinėlius vilkėsi per Baltijos taurės rungtynes?
Žinau. Tai yra numeris, kuriuo dar niekada nerungtyniavau. Gavau aprangą pažymėtą 4 numeriu.

Į treniruočių stovyklą Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė susirinko Kaune, kur pradėjo treniruočių stovyklą prieš penktadienį prasidėsiantį Baltijos taurės turnyrą.