I. Pankratjevo ir D. Vencevičiaus mintys po XIV-ojo A lygos turo.


Po lygiosiomis psibaigusių XIV-ojo A lygos turo rungtynių tarp Vilniaus "Žalgirio" ir Marijampolės "Sūduvos", komandų vyr. treneriai Igoris Pankratjevas ir Donatas Vencevičius sakė, kad rezultatas atspindi rungtynių eigą.

"Žalgirio" vyr. treneris I. Pankratjevas:
"Manau, kad šios dienos rungtynės turėjo patikti žiūrovams, tiek vienos, tiek kitos komandų aistruoliams. Nuo pirmos rungtynių minutės iki finalinio teisėjo švilpuko rungtynės buvo įtemptos. Nors pamatėme daug geltonų kortelių, nors aikštėje netrūko vyriškos kovos, žaidimas buvo kietas, bet ne grubus. Žaidėjai,  atrodo, liko sveiki.
Šiandien galėjo laimėti bet kuri komanda, tad lygiosios - teisingiausias rezultatas. "Sūduva" nustebino tuo, jog po sunkių trečiadienio "Baltijos taurės" rungtynių šiandien išlaikė tempą iki rungtynių pabaigos,"- sakė I. Pankratjevas.

"Sūduvos" vyr. treneris D. Vencevičius:
"Žiūrovai pamatė kovingas lygiąsias su neblogu žaidimu iš abiejų komandų. Susirinkusiems į stadioną turėjo patikti. Buvo įtampos, momentų, gražaus žaidimo. Manau, kad rezultatas dėsningas. Aišku, gaila, kad pirmaudami neišsaugojome persvaros ir praleidome kuriozinį įvartį. Vartininko nekaltiname. Matėme, kad Pasaulio čempionate irgi pasitaiko tokių klaidų, be jų futbole neįmanoma. Gaila, kad tokie įvarčiai įkrenta į mūsų vartus, o ne į kitų komandų,"- kalbėjo D. Vencevičius.