Gynėją kvietimas į rinktinę maloniai nustebino.


Lietuvos nacionalinėje futbolo rinktinėje pagaliau bus "Žalgirio" atstovas: ruoštis Baltijos taurei pakviestas gynėjas Davydas Arlauskis. Į rinktinės stovyklą iš Telšių kilęs futbolininkas išvyks po savaitgalį įvyksiančių XIV-ojo A lygos turo rungtynių "Žalgiris" - "Sūduva". D. Arlauskis atsakė į kelis svetainės www.fkzalgiris.lt klausimus:

Kaip sužinojai, kad esi kviečiamas į Lietuvos nacionalinę rinktinę ir kaip į tai sureagavai?
Žinia išties nustebino. Net labai nustebino! Aišku, maloniai. Tikėjausi kažkada ginti Lietuvos garbę, bet kad tai galėsiu daryti jau dabar... Labai džiaugiuosi kvietimu ir esu laimingas, kad mane pastebėjo.

Kam pirmam šią žinią pranešei?
Kai pasakė, jog esu kviečiamas i nacionalinę rinktinę, paskambinau broliui. Jis nedaugžodžiavo, tačiau džiaugėsi kartu su manimi.  Į šią žinią abu reagavome džiaugsmingai. Tikėjomės, kad kažkada abu žaisime už Lietuvos nacionalinę rinktinę, kaip tai darėme  jaunimo komandoje.

Rinktinėje bus du Arlauskiai...
Labai gerai (juokiasi). Kartu žaidėme beveik visose U-21 rinktinės rungtynėse. Sieksime įsitvirtinti ir nacionalinėje rinktinėje.

Jautiesi atsigavęs po traumų, kurios neleido atsiskleisti prieš metus-du?
Šiuo metu jaučiuosiu puikiai. Ši gera žinia mane dar labiau verčia jaustis atsakingu tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Su kiekviena diena savo komandoje - "Žalgiryje" -  aš jaučiuosi vis užtikrinčiau,nes po kelių traumų buvau praradęs sportinę formą, trūko žaidybinės patirties. Atvykęs į "Žalgyrį" iškart gavau trenerių pasitikėjimą, žaidžiu be keitimų ir esu tuo patenkintas. Jaučiu, kad su kiekviena treniruote, su kiekvienu maču mano jėgos auga, savijauta gerėja. 

Esi vienintelis žalgirietis, pakviestas į rinktinę. Ką komandos draugams parveši lauktuvių?
Stengsimės iškovoti Baltijos taurę. Šis trofėjus būtų geriausia dovana man, mano komandos draugams ir visiems Lietuvos futbolo mėgėjams.

23 metų dešiniojo krašto gynėjas prieš kelerius metus vilkėjo Lietuvos U-21 rinktinės marškinėlius, į nacionalinę futbolo rinktinę D. Arlauskis pakviestas pirmą kartą.