Futbolo žinovams "Unibet" siūlo Pasaulio futbolo čempionato spėlionę.


VMFD "Žalgirio" futbolininkai, kaip ir tu, nekantriai laukia Pasaulio futbolo čempionato pradžios. Vieni savo prognozėmis ir spėjamais rezultatais dalijasi tarpusavyje, kiti varžosi Unibet Pasaulio futbolo čempionato spėlionėje. Kaip bebūtų, kiekvienas žalgireitis turi savo mėgstamą komandą, savo favoritus.

Kol iki Pasaulio futbolo čempionato finalo - mėnesis, kol atskirti būsimus čempionus nuo gerų vidutiniokų - sunku, "Žalgirio" vyrai prognozuoja grupių nugalėtojus:

A grupė (PAR, Meksika, Prancūzija, Urugvajus) ir gynėjo Tomo Sirevičiaus prognozė:
"Manau, stipriausia grupės komanda - Prancūzija. Ši rinktinė man nepatinka, bet jai prognozuoju pirmąją vietą grupėje. Antroje vietoje liks šeimininkai - PAR. Palaikomi savų žiūrovų PAR futbolininkai negali neišeiti iš grupės. Paskutinę vietą A grupėje prognozuoju Urugvajaus rinktinei. 
Čempionate palaikysiu olandus ir portugalus."

B grupė (Pietų Korėja, Argentina, Graikija, Nigerija) ir saugo Andrej Nagumanov prognozės:
"Argentina bus pirma - jie viena stipriausių komandų ne tik šiame pogrupyje, bet ir visame pasaulyje. Ketvirtąja vieta, manau, turės tenkintis Pietų Korėja. Kodėl? Todėl, kad jie patys silpniausi (juokiasi). Dėl antros vietos kovos Nigerija ir Graikija: pastaruosius plaiko išprotėję fanai, o nigeriečiai greitai bėga, yra fiziškai galingesni. Kaip komanda man Nigerija įdomesnė. 
Čempionate palaikysiu Argentiną."

C grupė (Anglija, JAV, Alžyras, Slovėnija) ir "Žalgirio" sporto direktoriaus Mindaugo Nikoličiaus prognozė:
"Grupę laimės Anglija, dėl antros vietos kovos JAV ir Slovėnija. Didžiausias Anglijos rinktinės pliusas - treneris, kuris sugebėjo pažaboti žvaigždes ir iš pavienių žaidėjų sulipdyti komandą. Anglai šiame čempionate gali žengti toli. Nemanau, kad jie yra akivaizdūs favoritai, bet pusfinalį gali pasiekti. 
Kovoje dėl antros vietos grupėje šiokį tokį pranašumą turi JAV rinktinė - panašių čempionatų senbuvė. Jos žaidėjai turi daugiau patirties.
Širdis sako, kad čempionatą laimės Olandija, protas irgi."

D grupė (Serbija, Vokietija, Gana, Australija) ir gynėjo Jan Bobrovskij  prognozė:
"Grupė labai sunki, pagal pajėgumą nusileidžia tik grupei G, kur rungsis Portugalija ir Brazilija. Autsaiderį šioje grupėje numatyti lengviau, nei lyderį. Paskutinę vietą skiriu Australijai. Dėl pirmos kovos trys rinktinės, visos jos gali iššauti. Pirmąją vietą prognozuoju Vokietijai. Kaip sakoma, vokiška mašina negenda. Antrą - Serbijai.
Mano čempionato favoritas - Argentina."

E grupė (Olandija, Japonija, Danija, Kamerūnas) ir saugo Pavel Komolov komentaras:
"Pirmi bus olandai, jiems iš paskos - Kamerūno rinktinė. Paskutinius matau Danijos futbolininkus. Olandijos rinktinė sukomplektuota nepriekaištingai, ji norės pagaliau įrodyti savo jėgą. O danai meistriškumu gal ir stipresni nei japonai, tačiau pastarieji bėgs tiek, kiek niekas daugiau negali. Todėl jie laimės trečią vietą.
Mano favoritė - Ispanijos rinktinė. Ir Argentiną palaikau. Bet tik ne Braziliją."

F grupė (Italija, Paragvajus, Naujoji Zelandija, Slovakija) ir puolėjo Daumanto Žukausko spėjimas:
"Paragvajus, manau, bus pirmi, italai - antri, treti - Slovakijos futbolininkai, paskutiniai - Naujoji Zelandija. Italai draugiškose rungtynėse atrodė labai blankiai. Ir šiaip man jie nelabai patinka. Todėl pirmą vietą prognozuoju Paragvajui.
Mano favoritai - Anglijos komanda. Man patinka angliškas futbolas. Vien dėl Rooney galima mėgti anglus. Manau, ši rinktinė laimės čempionatą."

G grupė (Dramblio kaulo krantas, Portugalija, Brazilija, Šiaurės Korėja) ir "Žalgirio" kapitono Igorio Morino spėjimas:
"Brazilai yra brazilai. Grupė - ne ta vieta, iš kurios jie neišeitų. Brazilijai prognozuoju aukščiausią poziciją grupės etape. Antroje vietoje linkiu atsidurti Portugalijos komandai. Paskutiniai turėtų likti Šiaurės Korėjos vyrukai.
Čempionate palaikysiu Vokietijos nacionalinę rinktinę, negaliu nesigrožėti ir Ispanijos, Argentinos futbolu. Galvoju, kad čempionate bus nemažai siurprizų."

H grupė (Hondūras, Ispanija, Čilė, Šveicarija) ir saugo Roman Romančuk spėjimas:
"Paskutiniai liks Hondūro futbolininkai. Pirmi - ispanai, antrą vietą prognozuoju šveicarams. Manau, Ispanijos rinktinė žais pirmenybių finale. Gal net su Argentina.
Pats palaikysiu Olandijos komandą."

Varžykitės su "Žalgirio" futbolininkais!

Jei ir jūs jau dabar žinote, kas laimės pasaulio futbolo čempionatą ar kas taps rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju, nepraleiskite progos sudalyvauti Unibet spėlionėje ir laimėti daugiau nei 500 įspūdingų prizų! 

Dalyvaukite nemokamoje spėlionėje jau dabar spausdami ant šios nuorodos. Savo spėjimus galite pateikti iki birželio 11 dienos, 12:00 valandos.
Geriausių spėliotojų laukia nuostabios dovanos - kelionės į futbolo rungtynes Argentinoje, Brazilijoje, Anglijoje, Ispanijoje, taip pat LCD HD televizoriai, "Macbook Pro" kompiuteris, "Apple Ipad", "Nintendo Wii", "Xbox" žaidimų kompiuteriai, futbolo kamuoliai, sportiniai krepšiai, marškinėliai. Norintys pasivaržyti su Vilniaus "Žalgirio" kapitonu Igoriu Morinu, kuris slepiasi po slapyvardžiu "Puolėjas", privalo registruotis į "Žalgirio" sublygą (sublygos vardas: Zalgiris, prisijungimas: ZalgirisVilnius, slaptažodis: pietu4). Prie spelionės prisijungs ir daugiau žalgiriečių. Be pagrindinių spėlionės prizų, šios sublygos dalyviai gali laimėti:
1 vieta - VMFD Žalgirio marškinėliai
2 vieta - VMFD Žalgirio abonementas
3 vieta - VMFD Žalgirio šalikas

Taisyklės:

Taškus pelnysite už teisingai atspėtą rungtynių baigį, o taškų kiekis priklausys nuo koeficientų pateiktų "Unibet" lažybose. Papildomus taškus gausite už teisingai atspėtą komandos įvarčių skaičių arba teisingą rungtynių rezultatą. Taškus taip pat pelnysite atspėję, kuri komanda iškovos kelialapį į atkrintamąsias varžybas.

Spėjimus privalote pateikti iki penktadienio, birželio 11 dienos, 12:00 val. Atlikite savo spėjimus dabar, dalyvaukite "Žalgirio" sublygoje, kurkite savo lygas  ir kvieskite prie jūsų prisijungti draugus. Spėjimus galėsite keisti iki pat čempionato pradžios.

Dalyvavimas žaidime yra visiškai nemokamas, tačiau nepamirškite, kad prizus galėsite laimėti tik tokiu atveju, jeigu žaidime užsiregistruosite su Unibet sąskaitoje pateiktu el. pašto adresu. Užsiregistruoti Unibet svetainėje taip pat nieko nekainuoja.