Miodlingo „Admira Wacker“ ekipos vyriausiasis treneris Dietmaras Kuhnbaueris įsitikinęs, jog apie VMFD „Žalgiris“ komandą jis žino viską


Trečiadienį, pirmųjų Europos lygos rungtynių tarp Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ ir Miodlingo „Admira Wacker“ komandų išvakarėse, LFF stadione buvo surengta spaudos konferencija . 

Futbolo klubui iš Austrijos atstovavo vyriausiasis treneris Dietmaras Kuhnbaueris ir puolėjas Marcelis Sabitzeris.

„Norėjome, kad pirmasis susitikimas vyktų Vilniuje, esame patenkinti, jog taip ir nutiko. Ketvirtadienį mūsų tikslas bus įmušti bent vieną įvartį ir nepralaimėti, o svarbiausia – demonstruoti gerą futbolą. Pasibaigus dvikovai pamatysime, kaip mums pavyko įgyvendinti išsikeltus tikslus.“, - sakė D. Kuhnbaueris.

„Šioms rungtynėms ruošėmės išskirtinai. Treniravomės tik ant dirbtinės dangos ir stengėmės kuo labiau prie jos priprasti. Tikimės, kad šių treniruočių teigiamui rezultatui pakaks.“,- vylėsi strategas. 

„Ant dirbtinės dangos žaidžiamas kitoks futbolas, tačiau ir ant jos privalome pasirodyti gerai bei pasiekti maksimalų rezultatą. Manau, esame pasiruošę tai padaryti.“, - treneriui antrino puolėjas M. Sabitzeris.

„Apie „Žalgirio“ ekipą žinome viską. Gerai išanalizavome jos žaidimą. Tai stipri komanda, todėl mano asistentas važiavo į paskutines jos rungtynes Gargžduose su „Bangos“ vienuolike.“, - įsitikinęs kalbėjo D. Kuhnbaueris.

Jo auklėtinis M. Sabitzeris nebuvo toks užtikrintas: „Žaidėjai nėra įsisavinę tiek daug informacijos apie būsimus varžovus. Mes žinome, kad tai viena stipriausių komandų Lietuvoje. Tiesiog norime, kad mūsų situacija būtų kuo geresnė prieš atsakomąsias rungtynes Austrijoje.“ 

„Privalome stengtis ir atiduoti visas jėgas. Galėsime žaisti praktiškai stipriausia sudėtimi, dėl traumos aikštėje nepasirodys tik vienas  žaidėjas.“, - sakė „Admira Wacker“ ekipos vairininkas.  – „Mano auklėtiniai nusipelnė žaisti Europos lygoje. Esame jauna komanda, savo dispozicijoje turinti ir patyrusių futbolininkų. Praėjęs sezonas buvo puikus. Rungtynės su „Žalgiriu“ parodys, ko iš tikrųjų esame verti.“

D. Kuhnbaueris prisiminė ir savo dvikovas su kadaise „Admira Wacker“ klube rungtyniavusiu lietuviu Arminu Narbekovu. 

„Arminas buvo labai geras žaidėjas, tikras kovotojas. Tarp mūsų vykdavo nuožmi kova. Atstovavome pirncipiniams varžovams – aš Vienos „Rapid“, jis –„Austria Wien“ komandai. Šiuolaikiniame futbole trūksta tokių pasiaukojančių žmonių.“, - negailėdamas pagyrų lietuviui konferenciją baigė D. Kuhnbaueris.