E. Mastianica Lietuvos U-21 rinktinės marškinėlius vilkės pirmą kartą, E. Vaitkūnas Lietuvai atstovavo ne kartą.


Birželio 18-20 dienomis du VMFD "Žalgirio" futbolininkai apsivilks Lietuvos U-21 rinktinės marškinėlius. Į Baltijos taurės rungtynes su Latvija ir Estija LFF pakvietė gynėją Egidijų Vaitkūną ir saugą Edgarą Mastianicą. 

Pagrindinėje Lietuvos U-21 rinktinės sudėtyje įsitvirtinęs E. Vaitkūnas sako kvietimo į rinktinę tikėjęsis. Pasak gynėjo, galimybė žaisti už Lietuvą - puikiusias darbo ir pastangų įvertinimas:
"Malonu, kai rinktinės treneriai įvertina mano žaidimą ir pakviečia atstovauti Lietuvai. Tai savotiškas atlygis už darbą, pastangas. Už U-21 žaisiu ne pirmas rungtynes: teko kovoti su Graikija, Makedonija, Portugalija, Anglija, draugiškose rungtynėse žaidėme su Gruzija. Su anglais sužaidėme lygiosiomis, tai apie mūsų rinktinės pajėgumą šį tą pasako. Tad jei visi žaidėjai susirinks, jei visi nusiteiks kovai, turnyre turėtume iškovoti dvi pergales.
Smagu, kad kartu su manimi į rinktinę važiuos komandos draugas E. Mastianica. Dabar jis - geros sportinės formos, tad jei debiutuos, lauksiu jo įvarčio,"- sako E. Vaitkūnas.

E. Mastianica į Lietuvos U-21 riktinę kviečiamas antrą kartą. Pirmąkart komandos draugų žaidimą žalgirietis stebėjo iš tribūnų, mat buvo patyręs rankos traumą. 
"Gavęs kvietimą į U-21 rinktinę pasijutau maloniai. Tikiuosi gerai pasirodyti treniruotėse ir debiutuoti rungtynėse. Galvoju, kad Lietuvos komanda stipresnė nei kaimyninių šalių, tad kartu su komandos draugais sieksime tik pergalių,"- lakoniškai pasisakė E. Mastianica.

Pernai geriausiu "Žalgirio" futbolininku pripažintas E. Mastianica šiame A lygos sezone žaidė 12 rungtynių, įmušė 2 įvarčius. E. Vaitkūnas "Žalgiryje" rungtyniauja be keitimo, per 12 rungtynių įmušė 1 įvartį.