Žalgiriečių I. Pankratjevo, A. Jeršovo ir R. Vilėniškio bei "Šiaulių" vyr. trenerio D. Kančelskio mintys.


Pergale išvykoje prieš "Šiaulius" itin džiaugėsi "Žalgirio" vyr. treneris Igoris Pankratjevas, šypsenos neslėpė ir komandos žaidėjai. Šeimininkų vyr. treneris Deivis Kančelskis savo komandos kovingumu taip pat liko patenkintas.

VMFD "Žalgirio" vyr. treneris I. Pankratjevas:
"Džiugu. Iškovojome labai sunkią pergalę išvykoje. Įmušėmė tris įvarčius, nelabai prisimenu, kuri komanda "Šiauliams" namų aikštėje tiek įmušė. Papuolėmė į britišką, anglišką futbolą. Vyrams teko paprakaituoti gynyboje, vyko daug žaidimo galva. Nelengvos buvo rungtynės.
Sėkmingai sumušėme įvarčius, po pirmojo kėlinio lyg ir turėjome dviejų įvarčių persvarą, bet ji labai greitai ištirpo. Gerai, kad pavyko įmušti trečią: nusiraminome, rungtynes baigėme pergale.

Šiaulių "Šiaulų" vyr. treneris D. Kančelskis:
"Laimėjo stipresni. Vyrams akcentavau, kad "Žalgiris" turi tokių žaidėjų, kurie meistriškai išnaudoja varžovų klaidas. Taip ir atsitiko. Pirmi du įvarčiai į mūsų vartus krito po mūsų klaidų.
Savo komandai neturiu priekaištų dėl kovingumo, pastangų, tačiau šiai dienai "Žalgiris" buvo stipresnis. Tai rodo ir rezultatas. "Žalgiris" įmušė tris įvarčius ir laimėjo,"- spaudos konferencijoje sakė D. Kančelskis.

"Žalgirio" saugas R.Vilėniškis:
"Malonus jausmas. Komanda laimėjo, o pats tokio greito įvarčio dar nebuvau įmušęs. Fantastika!
Atrodo, nemažas rezultatas - 3:1, bet pergalė buvo sunki. "Šiauliai" - jauna, greita komanda, su ja žaisti visad sunku. Tai ypač pasijautė antrojo kėlinio pradžioje. Į aikštę išėjome pirmaudami 2:0, gal kiek per daug nusiraminę. Varžovai tuo pasinaudojo, paspaudė, išnaudojo standartines situacijas, įmušė įvartį ir pakrikome. Tačiau vėliau susitvarkėme ir viskas stojo į mums palankias vėžias,"- vos nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui sakė R. Vilėniškis.

"Žalgirio" puolėjas A. Jeršovas:
"Sunkios varžybos buvo: stiprus vėjas, lengvas kamuolys. Labai skrenda, prie tokio nesame pripratę. Kaip bebūtų, iškovojome sunkią pergalę.
Pats pasižymėjau. Gavau gerą perdavimą, pataikiau ten, kur norėjau. Malonu įmušti tokiose rungtynėse.
Visa komanda jaučiasi super. Esame A lygos turnyrinės lentelės viršuje. Joje išlikti - kiekvieno mūsų komandos žaidėjo nedidelė svajonė,"- žengdamas nuo vejos tinklapiui www.fkzalgiris.lt sakė A. Jeršovas.