Po ketverių iš eilės rungtynių namų aikštėje, sekmadienį VMFD "Žalgiris" išvykoje susikaus su "Šiauliais".


Po ketverių iš eilės rungtynių namų aikštėje VMFD „Žalgiris“ išvyksta į Šiaulius, kur rytoj (06. 06) centriniame miesto stadione XIII-ame A lygos ture susikaus su vietos “Šiauliais“. „Žalgirio“ vyr. treneris Igoris Pankratjevas sako, jog „užsibuvimas“ namų stadione rytojaus mačo rezultatui neturėtų pakenkti, tačiau dvikovos favoritu sostinės komandos strategas įvardija šeimininkus:

„Pagaliau vėl visa komanda sveika, rungtynėms rimtai ruošiasi visi futbolininkai. Po ilgos pertraukos prie komandos draugų prisijungė A. Sobolis, į rikiuotę visiškai pasveikę grįžo I. Morinas ir E. Juška.
Nepaisant turnyrinės lentelės parodymų, dvikovos favoritais laikau „Šiaulius“. Tai ambicinga komanda, kuri žais savo žiūrovų akivaizdoje. Kovingumo iš jų neatimsi. Mano nuomone, pirmajame rate aukštaičiai neparodė visko, ką gali, bet kad gerai žaisti gali – įrodė. „Šiauliai“ yra tokia komanda, kuri gali iššauti bet kada. Aišku, nesinorėtų, kad tai atsitiktų rungtynėse prieš mus.
Šiais metais Šiaulių centriniame stadione jau žaidėme. Tiesa, varžovas buvo „Mažeikiai“. Tuomet aikštė paliko blogą įspūdį, joje nepavyko žaisti tikslaus futbolo. Tikiuosi, šįkart ji bus geresnė,“- prieš išvyką į Šiaulius kalbėjo I. Pankratjevas.