Krautuvėlėje "13 STATINIŲ" Vilniaus "Žalgirio" futbolininkai pardavinėjo gėrimus ir dalino bilietus į "Žalgirio" ir "Sūduvos" varžybas.


Šiandien (06. 04) Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai keletui valandų tapo pardavėjais: „13 STATINIŲ“ krautuvėlėje žalgiriečiai prekiavo „Vilniaus alaus“ produkcija, krautuvėlės klientams dalino bilietus į „Žalgirio“ - „Sūduvos“ rungtynes, kurios vyks birželio 13 dieną Vilniaus „Žalgirio“ stadione. Per pusdienį žalgiriečiai aptarnavo apie porą šimtų alaus, giros, sulčių ir vaisvandenių mėgėjų, jiems išdalino apie 300-400 bilietų.

Už "13 STATINIŲ" prekystalio stovėjo ir su klientais bendravo I. Morinas, G. Barevičius, A. Sobolis, J. Bobrovskij, E. Juška, R. Vilėniškis ir G. Jerkovič.

"Smagu pakeisti aplinką, pabandyti kitos profesijos duonos. Tiesa, kažką panašaus esu daręs Vokietijoje. Pradžioje buvo kiek neįprasta ir mums, ir krautuvėlės klientams - ne kiekvieną dieną futbolininkas įpila alaus ar giros. Tačiau netrukome įsivažiuoti, išdalinome nemažai bilietų. Žmonėms tai patiko. Tikiuosi, dauguma jų ateis į stadioną,"- po akcijos sakė VMFD "Žalgirio" kapitonas Igoris Morinas.

"Žalgirio" legionierius iš Rusijos Jan Bobrovskij sako tiesiog gerai praleidęs laiką:
Malonūs įspūdžiai po šios dienos. Žmonės maloniai reagavo į tai, ką darėme. Daug kam ši akcija buvo netikėta. Beveik visi ėmė bilietus, prašė duoti ne po vieną, sakė, kad atsives ir draugus. Linksmai praleidome laiką,"- komandos kapitonui pritarė J. Bobrovskij.

Žalgiriečių pusdienis už prekystalio buvo „Žalgirio“ ir „Vilniaus alaus“ organizuojamos akcijos „Futbolą žiūrėk nemokamai!“ tęsinys: per dvi savaites krautuvėlė „13 STATINIŲ“ savo klientams pažadėjo išdalinti daugiau nei 2000 bilietų. Akcija galios ir ateinančią savaitę, tad jei turi 25 litus ir esi ištroškęs, užsuk į „13 STATINIŲ“!

Apie firmines „Vilniaus alaus“ krautuvėles „13 STATINIŲ“

Krautuvėlės „13 STATINIŲ“ - tai šviežiausias alus sostinėje: šviesus nefiltruotas, tamsusis, kvietinis. Tai natūrali rauginta gira, gaivinantys sulčių gėrimai, Lietuvoje išaugintų uogų ir vaisių sultys, didelis gyvo alaus pasirinkimas suvenyriniuose buteliuose kiekvieno pirkėjo skoniui. Tai alaus ir giros statinių su pilstymo įranga užsakymas išvykoms į gamtą ar pokyliams. Atraskite lietuviškus gėrimus iš naujo!

Firminę “13 STATINIŲ“ krautuvėlę rasite Lakūnų g. 16, 21 korp., Vilnius.
Artimiausiu metu „13 STATINIŲ“ pradės darbą Nemenčinės pl. 13A bei Kalvarijų g. 163A.