“Vilniaus alus” ir VMFD “Žalgiris“ skelbia akciją „Futbolą žiūrėk nemokamai!“.


“Vilniaus alus” ir VMFD “Žalgiris“ skelbia akciją „Futbolą žiūrėk nemokamai!“. Nuo birželio 1 iki 12 dienos firminėse „Vilniaus alaus“ krautuvėlėse „13 STATINIŲ“ kiekvienam perkančiam produkcijos už 25 litus kartu su čekiu bus įteiktas bilietas į XIV-ojo A lygos turo rungtynes Vilniaus „Žalgiris” - Marijampolės „Sūduva“. Dovanojamo bilieto vertė – 11 litų. Per dvi savaites akcijos organizatorius „Vilniaus alus“ planuoja išdalinti mažiausiai 2000 bilietų.

Rungtynės „Žalgiris“ - „Sūduva“ vyks Vilniaus „Žalgirio“ stadione, birželio 13 dieną, sekmadienį. Jų pradžia – 18:10 val. Rungtynes tiesiogiai transliuos „Lietuvos ryto“ televizija.

Pasak „Vilniaus alaus“ generalinio direktoriaus Algirdo Bagatyriaus, ši akcija – nuo sezono pradžios planuotas dar vienas „Vilniaus alaus“ ir „Žalgirio“ bendradarbiavimo žingsnis:
„Vilniaus “Žalgiris“ ir „Vilniaus alus“ kažkuo panašūs, nes atgimsta su nauja jėga, vienijančia vis daugiau gerbėjų. Dabar - mūsų laikas, mūsų sezonas. Kartu jaučiamės stipresni, kartu vienas kitam esame naudingi.
Atėjęs į stadioną atgimstančiam „Žalgiriui“ svarbus kiekvienas futbolo mėgėjas. Manau, kad jų artimiausiose rungtynėse bus daugiau, nei įprasta, tad tikiu šios akcijos sėkme,“- sako „Vilniaus alaus“ vadovas A. Bagatyrius.

„Toliau viliojame vilniečius į stadioną. Už pagalbą dėkojame „Vilniaus alui“. Ši futbolą mylinti bendrovė kartu su „Žalgiriu“ siekia dar kartą įrodyti, kad futbolas – nuostabus sportas. „Žalgiris“ tęsia Vilniaus futbolizaciją,“- sako VMFD „Žalgirio“ komunikacijos ir rinkodaros vadovas Gedas Saročka.

Apie firmines „Vilniaus alaus“ krautuvėles „13 STATINIŲ“

Krautuvėlės „13 STATINIŲ“ - tai šviežiausias alus sostinėje: šviesus nefiltruotas, tamsusis, kvietinis. Tai natūrali rauginta gira, gaivinantys sulčių gėrimai, Lietuvoje išaugintų uogų ir vaisių sultys, didelis gyvo alaus pasirinkimas suvenyriniuose buteliuose kiekvieno pirkėjo skoniui. Tai alaus ir giros statinių su pilstymo įranga užsakymas išvykoms į gamtą ar pokyliams. Atraskite lietuviškus gėrimus iš naujo!
Firminę “13 STATINIŲ“ krautuvėlę rasite Lakūnų g. 16, 21 korp., Vilnius.

Artimiausiu metu „13 STATINIŲ“ pradės darbą Nemenčinės pl. 13A bei Kalvarijų g. 163A.