VMFD „Žalgiris“ artimai bendradarbiaus su viena iš lyderiaujančių kompanijų ortopedijos gaminių srityje - „Bauerfeind“


Viena didžiausių Vokietijos kompresinių kojinių, įtvarų, ortopedinių padelių gamintoja – „Bauerfeind“ ir Vilniaus miesto futbolo draugija „Žalgiris“ pradėjo bendradarbiavimą. Draugija su „Bauerfeind“ atstovais ryšius palaikė ir anksčiau, tačiau dabar jie tapo glaudesni. 
 
„Artimesni ryšiai yra naudingi abiems pusėms.“, - sakė „Bauerfeind“ atstovė Lietuvoje Kristina Mulevičienė. - „Žalgiriečiams stengiamės padėti ne tik savo produkcija. Jiems atliekame pėdos tyrimus, suteikiame kineziterapeuto konsultacijas.“
 
VMFD „Žalgiris“ komandos kineziterapeutas Dainius Pavilonis paaiškino, kuo futbolininkams padeda „Bauerfeind“ produkcija ir paslaugos: „Žaidėjams buvo ištirtos pėdos tiek statinėje pozicijoje, tiek judesyje. Atsižvelgiant į tyrimų rezultatus kiekvienam futbolininkui individualiai buvo parinkti supinatoriai - ortopediniai įdėklai, kitaip dar vadinami vidpadžiais. Jie  stabilizuoja pėdos padėtį sportinėje avalynėje, padeda išlaikyti viso kūno pusiausvyrą bei lengviau judėti, padidina komfortą ir sumažina kojų nuovargį. Vidpadžiai dedami į paprastą ar ortopedinę avalynę. Mūsų žaidėjai yra labai patenkinti Bauerfeind“ kompanijos produkcija, nes pastebimai pasikeitė jų raumenų darbas, pagerėjo judesių kokybė.“ 
 
„Bauerfeind“ nuo 2009 metų bendradarbiauja su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu bei mūsų šalies olimpiečius taip pat aprūpina kokybiškais ortopediniais gaminiais. 
 
Tais pačiais metais Lietuvoje duris atvėręs „Bauerfeind Kompetencijos Centras“ klientams siūlo aukščiausios kokybės visame pasaulyje pripažintus, Vokietijoje gaminamus ortezus, įtvarus, gydomąsias ir profilaktines kompresines kojines, vidpadžius, ortopedinę avalynę. Centre ne tik siūlomos įprastos paslaugos, bet ir tiriamos pėdos naudojantis "Medilogic" pėdų tyrimo sistema, kojines išmatavus „Image 3D“ kojų matavimo sistema.