P. Komolov, J. Bobrovskij ir A. Nagumanov su "Žalgirio" aistruoliais bendravo itin linksmai.


Trečiadienio (05. 26) "Alaus namuose" įvyko dar vienas žalgiriečių ir komandos aistruolių susitikimas: šįkart pasikalbėti su fanais atvyko VMFD "Žalgirio" legionieriai iš Rusijos Pavel Komolov, Jan Bobrovskij ir Andrey Nagumanov. Neformalus renginys išsiskyrė atvirumu ir humoro doze.

Trečiajame renginių ciklo "Pabūkim" susitikime susirinkusiuosius labiausiai domino lietuviško ir rusiško futbolo ypatumai, panašumai ir skirtumai, legionieriaus duonos skonis, buvusių "Zenit" dublerių adaptacija Lietuvoje. Įsikalbėję futbolininkai papasakojo apie Rusijos futbolo subtilybes, užkulisius, įdomybes.

Saugas P. Komolov:
"Į futbolą mane nuvedė ne tėtis, ne senelis, o mama. Paskui dėl to pasigailėjo: neišmokau groti pianinu ir t.t. Tačiau dabar vėl manimi džiaugiasi, palaiko. Ji supranta, kad tai, ką darau, man labai patinka, kad radau savo vietą gyvenime.
Pernai žaidžiau už "Zenito" dublerius. Mus ypač palaikė fanai, su jais bendravome itin šiltai. Jie džiaugėsi mūsų pirmąja vieta dublerių čempionate ir palaikė kartais net labiau, nei pagrindinę komandą. Visuose mačuose žaidėme kaip namuose. Čia, Lietuvoje aš jaučiuosi taip pat: kuriame stadione bebūtume, mūsų fanų balsai girdisi garsiausiai."

Saugas A. Nagumanov:
"Savo laiku ir aš buvau "Zenit" dublerių kapitonas. Gerai pasirodžiau, tad pusę metų treniravausi su pagrindine komanda. Teko sportuoti kartu su A. Aršavinu. Buvo tikrai smagu.
Po pirmojo A lygos rato stipriausia pasirodė "Sūduva". Kai Marijampolės komanda žaidė Vilniuje su "Vėtra", nepaliko jokio įspūdžio. Bet prieš mus jie atrodė labai stiprūs, tikslūs, atkaklūs."

Gynėjas J. Bobrovskij:
"Šešiolikos tapau Europos futbolo U-17 čempionu. Nebuvome pati stirpiausia komanda, tačiau buvome labai stiprus kolektyvas, į aikštę ėjome kovoti dėl pergalės ir vienas už kitą. "Žalgirio" treneris I. Pankratjevas irgi akcentuoja kolektyvą, vienybę. "Žalgiris" man labai primena aną komandą.
Stengiamės aikštėje vienas ant kito nerėkti. To daryti gal net neišeitų, nes komandoje stipriausias balsas - trenerio. (juokiasi) Kai reikia, jis visus perrėkia."

Daugiau įdomybių sužinosi atėjęs į kitą "Žalgirio" bendruomenei skirtą "Pabūkim" renginį. Apie jo datą ir dalyvius paskelbsime artimiausiu metu.