Šeštadienį VMFD "Žalgirio" administracija ir rėmėjai lygiosiomis 2:2 sužaidė su Pietų IV rinktine.


Šeštadienis (05. 22) Vilniaus "Žalgirio" bendruomenei buvo prodyktyvus. Iš ryto komandos aistruoliai ir vadovai rinkosi tvarkyti "Žalgirio" stadioną, vakarop Vingio parko stadione "Žalgirio" administracijos ir rėmėjų komanda futbolo aikštėje sugrūmė su Pietų IV-osios rinktine.

Kol "Žalgirio" futbolininkai plušėjo  treniruotėje Vingio parke, keletai valandų "Žalgirio" stadionas atiteko komandos administracijai ir fanams. Tiesa, į stadioną susirinkę avėjo ne bucus, o laisvalaikio batelius, mat susirinkimo tikslas buvo - sutvarkyti stadioną.
Bendromis jėgomis talkos dalyviai išvalė centrinę tribūną, nuplovė kėdes, iššlavė centrinės tribūnos prieigas, nudažė atsarginių žaidėjų suolelius ir kt. Pasak VMFD "Žalgirio" vadovų, ši talka - pirmoji, bet ne paskutinė, nes išvalyti, atnaujinti, pakeisti "Žalgirio" stadione yra dar daug ką.

Vakarop talkos dalyviai rinkosi "Vingio" stadione. Draugiškose futbolo ringtynėse susitiko "Žalgirio" administracijos ir rėmėjų komanda, kurios gretose pirmaisiais smuikais griežė treneriai I. Pankratjevas ir M. Čepas, bei Pietų IV. Į tribūnas susirinkę pie 70 žiūrovų išvydo 4 įvarčius: į "Žalgirio" administracijos ir rėmėjų vartus įmušė Vaidas ir Šaras, Pietų-IV vartininką nuginklavo Mindaugas Kasperūnas ir Gerardas Papingis. Rungtynės baigėsi smagiomis lygiosiomis 2:2.

Po rungtynių atsigaivinę "Vilniaus alaus" alumi rungtyinių dalyviai ir žiūrovai rinkosi į "Alaus namus" stebėti UEFA Čempionų lygos finalo.

VMFD "Žalgiris" administracija už puikų šeštadienį dėkoja visiems komandos aistruoliams!