Trenerių M. Čepo ir V. Novikovo bei "Žalgirio" puolėjo A. Jeršovo mintys.


XI-ajame A lygos ture VMFD "Žalgiris" pratęsė pergalių seriją iki penkių. Nepaisant to, po rungtynių "Žalgirio" vyr. trenerio asistentas Mindaugas Čepas savo komandos negyrė. Geromis emocijomis nesišvaistė ir "Atleto" strategas V. Novikovas. Siūlome paskaityti Vilniuje vyksusios "Žalgirio" ir "Atleto" dvikovos dalyvių - komandų trenerių ir "Žalgirio" žaidėjų - mintis, išsakytas iškart po rungtynių.

"Žalgirio" vyr. trenerio asistentas Mindaugas Čepas:

„Nors esame turnyro lentelės lyderiai, o kauniečiai – autsaideriai, rungtynėms su „Atletu“ ruošėmės rimtai. Nedžiugino rungtynių pradžia, nes turėjome labai daug progų, kuriomis ilgai negalėjome pasinaudoti. Net nelabai pamenu, kada turėjome tiek progų. Kad ir kaip būtų, džiaugiamės, kad pavyko įškovoti tris taškus,"- kalbėjo M. Čepas.

"Atleto" vyr. treneris Viačislavas Novikovas:
„Tikėjomes, kad vilniečiai mus spaus nuo pat rungtynių pradžios, ruošėmės tam, bet turbūt nepakankamai. Prastai gynėmės – užuot išmušę kamuolį tolyn į aikštę ar užribį, atiduodavome jį varžovams. Po klaidų nereikia tikėtis, kad tokie patyrę žaidėjai kaip „Žalgirio“, mums neįmuš.
Rungtynių pradžioje turėjome progą "Žalgirį" nubausti įvarčiu. Nenubaudėme mes, nubaudė mus.
Nesu patenkintas teisėjo sprendimu skirti 11 metrų baudinį į mūsų vartus, tačiau  suprantu, kad dėl pralaimėjimo kalčiausi esame patys," – po rungtynių sakė V. Novikovas.

"Žalgirio" saugas-puolėjas Artūras Jeršovas:
"Manau, išpildėme trenerio reikalavimus: spaudėme varžovą, neatsipalaidavome, prie "Atleto" vartų sukūrėme daug progų. Aišku, rekėjo daugaiu jų realizuoti. Kontroliavome visą žaidimą, nugalėjome įtikinamai.
Pagaliau pramušiau vartus. Tikiuosi, nuo šiol įvarčių įmušiu daugiau. Labai norėjau pelnyti įvartį, bet vis kažko pritrūkdavo. Šįkart greitoje atakoje gavau gerą perdavimą ir pataikiau į vartus.
Rungtynių pabaigoje buvau pakeistas, nes dėl nuovargio pradėjo tempti raumenį. Šiaip viskas tvarkoje: jaučiuosi gerai, jokių nusikundimų sveikata neturiu. Jau pradedame galvoti apie rungtynes su "Tauru". Jos bus kur kas rimtesnės,"- sakė A. Jeršovas.