VMFD "Žalgirio" vyr. trenerio mintys prieš XI-ąjį A lygos turą.


Vilniaus "Žalgirio" žaidėjai ir treneriai neslepia noro A lygoje iškovoti penktąją pergalę iš eilės. Tačiau supranta, kad tai padaryti nebus lengva. "Žalgirio" vyr. treneris Igoris Pankratjevas prieš dvikovą su Kauno "Atletu" akcentuoja nusiteikimą rimtam mūšiui ir apgailestauja, kad žaliai baltus marškinėlius rungtynėse su kauniečiais dėl traumų galės vilkėti ne visi jo komandos futbolininkai.

"Prieš rungtynes su "Atletu" negalime sau leisti net pagalvoti, kad esame kažkuo pranašesni už varžovą. Taip, kauniečiai turnyrinėje lentelėje - paskutiniai. Tačiau jie - A lygos komanda, ir tai reiškia, kad žaisti futbolą ji moka. Todėl prieš "Atletą" privalome žaisti susikaupę, rasti motyvacijos. Nieku gyvu negalime nurašyti varžovo.

Mačiau "Atletą" rungtynėse su "Šiauliais". Lengva šiauliečiams nebuvo. Lengva nebus ir mums. Per dešimt turų žalgiriečiai motyvacija laimėti nesiskundė. Tikiu, kad taip pat bus ir rungtynėse su "Atletu".

Jaustis užtikrintai neleidžia ir netektys. Komandoje vėl yra traumuotų žaidėjų. Kas jie - kol kas neįvardinsiu"- svetainei www.fkzalgiris.lt  kalbėjo VMFD "Žalgirio" vyr. treneris I. Pankratjevas.