Atsakomosiose LFF taurės pusfinalio rungtynės žalgiriečiai 1:2 pralaimėjo Marijampolės "Sūduvai" bet pateko į finalą

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komanda Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro antrosiose pusfinalio rungtynėse išvykoje 1:2 (1:1) pralaimėjo Marijampolės “Sūduvos” ekipai. bet dėka išvykoje pelnyto įvarčio pateko į finalą. Pirmąsias rungtynes namie žalgiriečiai laimėjo 1:0 ir dėka išvykoje pelnyto įvarčio pateko į finalą.

Trečiadienį Marijampolės ARVI stadione vykusios rungtynės prasidėjo marijampoliečių spaudimu. Vieną po kitos atakas rezgę aikštės šeimininkai pirmąją progą pasižymėti gavo 9-tą minutę.

Prie savo baudos aikštelės ribų ranka sužaidęs žalgiriečių gynėjas Luka Peričius suteikė galimybę "Sūduvos" puolėjui Rafaeliui Ledesmai atlikti baudos smūgį. Puolėjas suteikta proga pasinaudojo ir stipriu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

VMFD "Žalgiris" žaidėjai po praleisto įvarčio nesutriko. 23 minutę Pavelas Komolovas netoli "Sūduvos" komandos vartų perėmė kamuolį bei išprovokavo varžovų pražangą. Baudos smūgį stojęs realizuoti Mantas Kuklys sužaidė tiksliai ir pasiuntė kamuolį į vartus, taip išlygindamas rungtynių rezultatą.

Marijampoliečiai praleidę įvartį stengėsi rezultatą persverti  savo naudai dar pirmajame kėlinyje, tačiau to padaryti nepavyko, nors keleta pavojingų progų sugebėjo susikurti.

Antrojį rungtynių pusė prasidėjo panašiai kaip ir pirmoji. "Sūduva" nuolat stengėsi pulti, o žalgiriečiai kybiai gynėsi.  Kėlinio viduryje puikiomis progomis pasiųsti kamuolį į vartus nepasinaudojo R.Ledesma ir Ričardas Beniušis.

Susitikimo pabaigoje 87 minutę žiūrovams ir savo komandai viltį atgaivino netikėtai atsiradusią progą sėkmingai realizavęs Craigas Thomsonas. Aikštės šeimininkai paskutinėmis minutėmis visomis pajėgomis puolė žalgiriečių vartus, bet marijampoliečiams taip ir nepavyko iškovoti pergalės dviejų įvarčių skirtumu bei kelialapio į LFF taurės finalą.

LFF finale VMFD “Žalgiris” kovos su Panevėžio “Ekrano” komanda, kuri trečiadienį antrosiose pusfinalio rungtynes namie 2:0 (1:0) įveikė Vilniaus REO ekipą. Pirmosiose rungtynėse panevėžiečiai išvykoje taip pat šventė pergalę rezultatu 2:0. LFF taurės finalas vyks gegužės 20 dieną.

Marijampolės “Sūduva” – VMFD “Žalgiris” 2:1 (1:1). Įvarčiai: 1:0 Rafaelis Ledesma (9’), 1:1 Mantas Kuklys (23’), 2:1 Craig Thomson (87’). Komandų startinės sudėtys “Sūduva”: Martynas Matuzas, Vaidas Slavickas, Sergii Loginov, Nerijus Radžius, Valdemar Bobrovskij, Marius Šoblinskas, Povilas Leimonas, Karolis Chvedukas, Tadas Eliošius, Andrius Urbšys, Rafaelis Ledesma. VMFD “Žalgiris”: Marius Rapalis; Karolis Urbaitis, Luka Perič, Algis Jankauskas, Egidijus Vaitkūnas; Vaidas Šilėnas, Andrey Nagumanov, Mantas Kuklys, Pavel Komolov; Tomislav Pek; Calum Elliot. Pirmosios rungtynės: VMFD “Žalgiris” – “Sūduva” 1:0.