Po "Žalgirio" pergalės prieš "Bangą" I. Pankratjevas liko patenkintas rezultatu, bet ne komanda, A. Narbekovas - atvirkščiai.


 X-ojo A lygos turo rungtynės tarp Vilniaus "Žalgirio" ir Gargždų "Bangos" iš komandų vyr. trenerių, buvusių komandos draugų Igorio Pankratjevo ir Armino Narbekovo, sulaukė skirtingų komentarų. Po rungtynių surengtoje spaudos konerencijoje svečių strategas A. Narbekovas liejo pyktį ant teisėjų, I. Pankratjevas pastaruosius palaikė.

Pirmasis su žurnalistais bendravo VMFD "Žalgirio" vyr. treneris I. Pankratjevas:
"Po tokių rungtynių galiu pasakyti, kad geriau blogai žaisti, bet laimėti. Šiandien žaidėme prastai, komanda nebuvo pasiruošusi tokiam klampiam žaidimui, gal net nesitikėjo, kad tokią rimtą kovą duos Gargždai. Šiandien iš žaidimo "iškrito" pusė komandos, todėl žaidimas klostėsi ne taip, kaip norėtųsi. Kaip matėme, per pirmą kėlinį nesusikūrėme net progelės. Prieš rungtynes sakiau, kad reikalingi perdavimai iš gilumos, per rungtynes šaukiau kad juos atliktų, ir tik rungtynių pabaigoje mes tą padarėme, kada E. Mastianica įmušė įvartį. 
Edgaras Mastianica manęs šiandien nei kiek nenustebino. Jis yra greitas vaikinas, laiku gavo perdavimą ir įmušė įvartį. Šaunuolis.
Aikštė buvo labai gera, džiaugiamės, kad sugrįžom čia. Tiesa, neturėjome namų aikštės pranašumo, nes ant aikštės, kaip ir svečiai, šiandien užlipome pirmą kartą. Šią "klaidą" ištaisysime, ir nors "Žalgirio" stadiono veją tausosime, bent kartą per savaitę ant jos treniruosimės.
Kaip bebūtų keista, aš šindien priekaištų daugiau turiu savo žaidėjams, nei teisėjams. Šiemet stengiuosi nesivelti į tokius dalykus. Galbūt subrendau, kitaip mąstyti pradėjau. Su teisėjais nesiginčiju ir jų nemokau. Jie savo darbą išmano ir žino, ką aikštėje reikia daryti,"- kalbėjo I. Pankratejvas.

"Bangos" vyr. trenerio A. Narbekovo komentaras:
"Pirmajame kėlinyje nesijautė, kuri komanda pirma, o kuri šešta. Prasidėjus antram kėliniui pasimatė labai žiaurus teisėjų darbas, kuris privedė prie raudonos kortelės ir paveikė rungtynių kryptį. Gaila komandos, kuri jauna, perspektyvi, viską atiduoda, daug treniruojasi ir tokiais teisėjų sprendimais būna sulaužyta. Pagal tvarkaraštį praleisime ateinantį turą. Tikiuosi, tai padės atsigauti psichologiškai.
Taškai lieka Vilniuje. Galiu savo kolegą pasveikinti su pergale. Nežinau, ta pergalė jam patiks ar ne. Kaip sakoma, išlieka rezultatas, o ne žaidimas. Mums tokį rezultatą paliko teisėjai.
Šiaip emocijos teigiamos. "Žalgirio" stadione tiek daug gražių akimirkų praleista. Šiandien pirmajame kėlinyje tos akimirkos tęsėsi, nebuvo net minties, kad "Žalgiris" gali įvartį įmušti. Labai apmaudu, kad teisėjas neužfiksavo nuošalės, o po to išvarė pirmiau į kamuolį sužaidusį ir tik po to subaudavusį vartininką.
Apie protestą negalvojam. Jis nepadės. Prarasim tūkstantį litų ir tuo viskas pasibaigs,"- sakė A. Narbekovas.

Sužinojęs apie varžovų trenerio kritiką svetainei www.fkzalgiris.lt atsaką davė I. Pankratjevas:
"Žiūrėjau vaizdo įrašą, kelis kartus peržiūrėjau karščiausius rungtynių momentus. Juose, mano manymu, teisėjai dirbo teisingai: greitoje atakoje gynėjas D. Arlauskis po perdavimo išbėgo iš aikštės gilumos, jį už baudos aikštelės ribų neleistinai sustabdė vartininkas. Tai futbole vadinama paskutinės vilties pražanga, už jas įprasta žaidėjus šalinti iš aikštės.
Dar kartą įsitikinau, kad iškart po rungtynių, "ant karštųjų", komentuoti žaidėjų, o ypač teisėjų darbą reikia atsargiai. Sutinku, kad pralaimėti sunku, tačiau reikia mokėti ir pralaimėti,"- sako "Žalgirio" vyr. treneris.