2017 METŲ SEZONO ABONEMENTAI -
 37 eurai 
 
FK „Žalgirio“ sezono abonementą sudaro:
 
„SMScredit.lt A lygos“ rungtynės, kurių organizatorius yra FK „Žalgiris“;
Lietuvos futbolo federacijos taurės rungtynės, kurių organizatorius yra FK „Žalgiris“.


2016 metais Lietuvos futbolo arenose dominavęs FK „Žalgiris“ ruošiasi naujiems išbandymams. Kitais metais jubiliejinį – 70-ą sezoną pradėsiantis pajėgiausias šalies futbolo klubas ne tik sieks pratęsti rekordinę pergalių seriją šalies pirmenybėse bei taurės turnyre, bet ir ketvirtą kartą iš eilės šturmuos UEFA Čempionų lygos atrankos varžybų įtvirtinimus.

Ta proga žalgiriečiai kviečia nepasididžiuoti ir kartu su komanda betarpiškai sudalyvauti karščiausiose 2017 m. futbolo sezono kovose. Gruodžio 7 dieną prekyboje pasirodę „Žalgirio“ futbolo klubo sezono abonementai į komandos namų rungtynes gali tapti ir geriausia kalėdine dovanėle, ir kelialapiu į nepamirštamą UEFA Čempionų lygos varžybų pasaulį.

Abonementus sostinės ekipos gerbėjai galės įsigyti už 37 eurus. Norintys rimtesnio komforto bei išskirtinio vaizdo Vilniaus LFF stadione turėtų pasirinkti VIP abonementą, kurio kaina – 107 eurai.

Bilietai į „Žalgirio“ rungtynes išankstinėje prekyboje kainuos 3,5 eurų, o mačo dieną kaina išaugs iki 5 eurų. Vis tik už mažiausią kainą gyvai stebėti Lietuvos čempionų kovas galės tik abonementų savininkai, nes jiems bilietas į „Žalgirio“ rungtynes kainuos beveik perpus pigiau.

Būtina pastebėti, kad sezono abonementas sudarys sąlygas įsigyti bilietą į UEFA Čempionų lygos atrankos varžybas su 30% nuolaida bei išskirtine privilegija išsirinkti norimas vietas stadione prieš prasidedant viešai bilietų prekybai.

Sezono abonementus galima įsigyti „Bilietai LT“ kasose ir interneto svetainėje bilietai.lt.

Prekyba abonementais truks iki 2017 m. kovo 11 d. 23:59.

Įsigijus abonementus, jų korteles bus galima atsiimti nuo 2016 m. gruodžio 19 d. iki 2017 m. kovo 31 d. „Bilietai LT“ biure, adresu Teatro g. 9B – 19, Vilnius (darbo dienomis nuo 9 iki 16 val.).